Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor tudatosult benned...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor tudatosult benned hosszú kapcsolatban, hogy már csak megszokásból vagy a pároddal?

Figyelt kérdés
Megbántad, ha szakítottál?

2019. jún. 20. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:

15év után


Nem.

2019. jún. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

:(

Úgy értem, miből jöttél rá, hogy ez már csak megszokás nálad?

2019. jún. 20. 20:20
 3/8 Izabella220 ***** válasza:
Szerintem ahol szeretet van a párok között, azok is megszokásból vannak együtt. Ez elkerülhetetlen csak valaki bevallja, valaki tagadja. 10v20év után megszokássá vállik minden. Ez nem rossz feltétlenül.
2019. jún. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy mai tinilánynak elég másfél év
2019. jún. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azért az nem ugyanaz. Én pl sosem lángoltam ( ez sokaknak fura tudom), de ez nem is volt baj. Nagyon szeret(t)em a páromat és mély kötelék ez, ettől még évekig jó volt. Sőt, rövid időszakokra még éreztem én is szerelemfélét is néha közben.


Az utóbbi 1-2 évben romlott le jobban a dolog, majd sikerült visszahoznunk jóra ketten, láttam is már nemrég magam előtt, hogy igen, egy család leszünk, gyerek is lesz, és nyugodt érzést keltett akkor ez bennem ( eddig nem álltam készen, de végre ezt éreztem, hogy lassan készen állok vele, miért félek).


De most hirtelen furcsán érzem magam megint.. Mintha nem lenne meg már az ami kell, ami még fontos lenne, csak vagyok. Egyfajta apátia: ha van úgy is jó, bár van hiányérzetem perpill, ha nincs, úgy is ellenék. - ÉS ez utóbbi a különbség, ilyen sosem volt a mély szeretetben, hogy ilyet gondoljak.


Persze ez gondoltai szint, és most majd sok közös programunk, nyaralás lesz, úgyhogy valószínűleg visszarázódom. Csak megérzés, de mintha ő is más lenne mint régen már.


Én ezt érzem hirtelen, de persze minden azon múlik, elmúlik-e ez a pillanatnyi érzés.

2019. jún. 20. 22:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnaltos de 9 ev utan van hogy minden másnap ezt érzem.Aztán egy hétig nem,vagy kettőig...aztan megint..kemény.

28 n

2019. jún. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Izabella220 ***** válasza:
Mert mindennapnak megvan a maga tennivalója, különböző élethelyzetek az érzéseket felerősítik, vagy pozitív vagy pedig negatív írányba és nem mindig azt kapjuk a társunktól amire vágyunk. A sok bizonytalanság pedig normális hiszen két ember együtt éli a mindennapokat, és mindenkinek csak 1 élete van.
2019. jún. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

# 6

Az utóbbi időszakban én is így vagyok, bár nem ilyen sűrűn, hogy 1-2 hetente, de mostanában valóban ilyen 1-2 hónapos időszakok.. 7 év után, szintén 28N.. Ott is első kapcsolat?


Nem tudom, mennyire normális ez az állapot, valamilyen szinten az, de ha ilyen gyakori ez a bizonytalanságérzet, az szerintem nem nagyon kellene annak lennie..

2019. jún. 21. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!