Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják ezt mások erről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják ezt mások erről a férfi barátomról?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó férfi barátom, lassan másfél éve tart a barátságunk. Ő az a személy az életemben a családomon kívül, akihez bármikor fordulhatok, természetesen ő is hozzám. Nincs olyan nap szinte, hogy ne beszélnénk. Viszont feltűnt mostanában, hogy néhány közös barátunk furcsán viselkedik.

Például egy kávézóban találkoztunk a csapattal, a férfi barátom később csatlakozott. Köszönt mindenkinek majd rámnézett és nagy mosollyal mondta: Csókolom! Erre az egyik ott ülő személy megszólalt, hogy "Azt elhisszük, hogy csókolgatnád..." A férfi barátom viszont nem nevette el magát, hanem elpirult, és a földre nézett.

Egy másik alkalomnál sütögetés volt nálam. Annyit kértem csak a férfiaktól, hogy valaki segítsen nekem a nehezebb asztalt a helyére rakni, mielőtt a többség megérkezik. Egy másik srác jött is hamarabb, épp cipekedtünk amikor a férfi barátom is betoppant. Kiült az arcára a meglepetés, és a másik srác mondta: Hiába igyekeztél, hogy te legyél az első, megelőztelek."

Ugyanezen az összejövetelen egy másik srác hülyéskedett velem, de semmi flörtről nem volt szó. Mégis mondta a férfi barátomnak, hogy nehogy féltékeny legyen.

Hozzá kell tennem, hogy néha olyan különösnek látom a tekintetét, ahogy rám néz, de mint ahogy a sok rám irányuló figyelmét, úgy ezt is elhessegettem, hogy biztos képzelődöm.

De a haverok furcsa megjegyzései után megint elbizonytalanodtam. Ti mit gondoltok, talán tetszem a férfi barátomnak vagy csak túlgondolom?



2023. jún. 19. 10:15
A kérdező szavazást indított:
Túlgondolod, nincs alapja a megjegyzéseknek.
Nem véletlen a sok megjegyzés és gyanús jel, vonzódik hozzád.
29 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%
Féltékenyek, látják hogy megvan köztetek a kémia:))
2023. jún. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

Tetszel neki, továbbvinné a barátságot, lehet csak extrák szinten, lehet komoly kapcsolatot szeretne.

Ha tetszik, akkor jelezd neki finoman, hogy tetszik és ha bátrabb, akkor viszonozni fogja a flörtöt és ilyesmik, vagy lesmárol, viszont vagy azok után, vagy még a legelején jó lenne tisztázni, hogy párkapcsolatot akartok-e, vagy szeretoi viszonyt mindketten.

2023. jún. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem elmondta a közös barátaitoknak, hogy bejössz neki. Vagy ők észrevették, amit te nem.
2023. jún. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem az egod arra vár, amit te is tudsz, hogy áll rád a farka.
2023. jún. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem meg benne van a pakliban, hogy a barátok gondolják túl. Ha akarna valamit, azt nem az ilyen-olyan haverok zrikálásából tudnád meg (hacsak nem álltok 14 évesek szintjén). Nekem is elég sok lány barátom volt (olyan suliban jártam, ahol alig voltak fiúk), hát össze sem tudom számolni, egy-két csajbaráttal hány haverom és rokonom hozott össze képzeletben.
2023. jún. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Jajajj, de kis naiv vagy :)

Megvajazná a fánkodat.

2023. jún. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
39%
Meg akar dugni. Nem hiszem el, hogy erre magadtól nem jöttél rá. A férfiak nem barátkoznak olyan nőkkel, akiket nem dugnának meg az első adandó alkalommal.
2023. jún. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%

"A férfiak nem barátkoznak olyan nőkkel, akiket nem dugnának meg az első adandó alkalommal."

#5 vagyok, ez hülyeség.

2023. jún. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom... Nem flörtölős, csajozós típus, mindig nagyon kedves velem és mindig tiszteletteljes, ha viccelődik vagy heccel akkor sem sértő. De a tekintetét sokszor elkapom, ha megérzem hogy egy ideje néz. Tegnap volt pont ilyen eset. Ránéztem de nem kapta el a pillantását, csak nézett tovább a szemembe. Sokszor hozzámér, a hajamat is megsimogatja. Éjjel rengeteget forgolódtam, mert csak ezen járt az eszem.
2023. jún. 19. 16:21
 10/17 A kérdező kommentje:

Illetve tényleg bármiben számíthatok rá, azonnal próbál segíteni. A múltkor például későn jöttem haza busszal, leszálltam és akkor láttam egy csapat kóbor kutyát. Előtte nem sokkal írt, így megírtam neki a helyzetet és pár perc múlva már ott is volt kocsival, aggódott.

A múltkor külön csomagoltam és vittem neki sütit, olyan boldog lett és akkor is olyan furcsán nézett.

2023. jún. 19. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!