Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják ezt mások erről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják ezt mások erről a férfi barátomról?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó férfi barátom, lassan másfél éve tart a barátságunk. Ő az a személy az életemben a családomon kívül, akihez bármikor fordulhatok, természetesen ő is hozzám. Nincs olyan nap szinte, hogy ne beszélnénk. Viszont feltűnt mostanában, hogy néhány közös barátunk furcsán viselkedik.

Például egy kávézóban találkoztunk a csapattal, a férfi barátom később csatlakozott. Köszönt mindenkinek majd rámnézett és nagy mosollyal mondta: Csókolom! Erre az egyik ott ülő személy megszólalt, hogy "Azt elhisszük, hogy csókolgatnád..." A férfi barátom viszont nem nevette el magát, hanem elpirult, és a földre nézett.

Egy másik alkalomnál sütögetés volt nálam. Annyit kértem csak a férfiaktól, hogy valaki segítsen nekem a nehezebb asztalt a helyére rakni, mielőtt a többség megérkezik. Egy másik srác jött is hamarabb, épp cipekedtünk amikor a férfi barátom is betoppant. Kiült az arcára a meglepetés, és a másik srác mondta: Hiába igyekeztél, hogy te legyél az első, megelőztelek."

Ugyanezen az összejövetelen egy másik srác hülyéskedett velem, de semmi flörtről nem volt szó. Mégis mondta a férfi barátomnak, hogy nehogy féltékeny legyen.

Hozzá kell tennem, hogy néha olyan különösnek látom a tekintetét, ahogy rám néz, de mint ahogy a sok rám irányuló figyelmét, úgy ezt is elhessegettem, hogy biztos képzelődöm.

De a haverok furcsa megjegyzései után megint elbizonytalanodtam. Ti mit gondoltok, talán tetszem a férfi barátomnak vagy csak túlgondolom?



2023. jún. 19. 10:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Jó, hát így már tényleg elég gyanús. A barátainkkal nem szoktunk szemezni, félreérthetően simogatni, stb.

Csak tudnám, mi a fenére számít, hogy majd évek múltán hátha egyszer majd megtetszik neked? (habár vannak ilyen hősszerelmes típusok, de a való életben nem úgy működnek a dolgok, ahogy ők elképzelik)

2023. jún. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%
Mi lenne az ok, ami miatt nem lehetnétek együtt, vagy ami miatt ő nem kezdeményez konkrétabban?
2023. jún. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Talán az, hogy jóval idősebb tőlem.
2023. jún. 25. 13:04
 14/17 anonim ***** válasza:
89%
Akkor lehet, hogy tetszel neki, de a korkülönbség miatt nem mer konkrétan kezdeményezni. Ha neked is tetszik, és nincs más indok (feleség, család, stb.), akkor esetleg jelezd feléd, hogy téged nem zavar a nagy korkülönbség egy párkapcsolat terén sem. Csak azt gondold végig, hogy hasonlóak lennének-e a céljaitok, kapcsolatot akartok-e (akár családdal, házassággal), vagy csak egy kisebb románcot. Ha nem egyeznek a vágyaitok, lehet, érdemesebb megmaradni barátságnál. De mivel most jóban vagytok, erről tudtok úgy is beszélni, hogy még nem vagytok együtt, csak úgy feldobod témának.
2023. jún. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
14 Köszönöm a válaszod.
2023. jún. 25. 15:25
 16/17 NTBS ***** válasza:
100%
Ülj le vele négyszemközt beszélgetni.
2023. jún. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Jutott eszembe, hogy ezt valahogy szóba kellene hozni de nem mertem mert mi van ha csak én gondolom túl vagy képzelődöm? De úgy tűnik a válaszok csak megerősítették.
2023. jún. 26. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!