Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek átlagban, összessé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek átlagban, összességében a férfiknak vagy a nőknek van jobb dolga egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Akár a saját párkapcsolataitokból is kiindulhattok.

2023. jún. 19. 20:49
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nincs átlag. Tudom, mindent muszáj kis fiúk-lányok dobozba nyomorítani, de ez is, mint minden, az adott emberektől függ.
2023. jún. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Én azt vettem észre hogy a nők mindig a férfiakat okolják mint felelős ha baj van a kapcsolatban. Ha megcsalják a párjukat azért is a férfiakat okolják, mert vagy puhapöts volt az ágyban, vagy az előző partnerei voltak hűtlenek, és ráragadt a nőre. Olyan mintha a férfiak lennének felelősek a nőkért az életben, ahogy a szülők a gyerekekért.
2023. jún. 19. 20:57
 3/51 anonim ***** válasza:
0%
Nekem van jobb sorom egy kapcsolatban:)
2023. jún. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
96%
Átlagban, összességében a férfiaknak. De például nálam nem, mivel nem vagyok szolgalelkű cselédtípus. Aki szintén ilyen annál hasonló a helyzet. Olyan amilyenné alakítod, illetve amit megengedsz a másiknak 🤷
2023. jún. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
66%
Rosszul vetted észre.
2023. jún. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
96%

Ha már átlagról beszélünk, akkor be van bizonyítva, hogy a nők, ha kifognak olyan "férfit" akkor sokkal többet szenvednek, mint a férfiak statisztikák alapján, mint pl bántalmazás/erőszak terén:


[link]


Persze ezt nem azt jelenti, hogy a férfiak nem botlanak bele olyan "nőbe" aki nem verekedik és hasonlók, de a nők elleni erőszak, gyilkosság sűrűbben fordul elő.

2023. jún. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
93%

A nők szerintem általában sokkal többmindent vállalnak magukra mint a férfiak.

Nem gondolnám hogy annyi tehertől jobb dolguk lenne. Az is kérdés, pasival gyerekkel nehezebb e mint inkább mindezek nélkül. A gyereket nevelni főzni mosni munka utan otthon 2.muszak, gyerekkel tanulni, apukát leápolni aki un de azt is a nő oldja meg es ezek mellett 20 éves topmodellnek lenni mert a hájas öreg férjnek mehetnéke lesz, es mindenhez jópofát vágni, hát csodálom azt is, hogy túlélik.

2023. jún. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
96%
Érdekes, amit írsz, kérdező, én pont az ellenkezőjét látom. Ha a férfi megcsal, a szerető qrva, a feleség meg biztos prűd, "nem adott meg neki mindent". Ha a nőt verik - nem a férfi felelőssége, hogy agresszív, a nő felelőssége, rosszabb esetben azt mondják, pofázott és megérdemli, jobb esetben odaböffentik, hogy ő választotta.
2023. jún. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
93%
A férfiaknak 😒
2023. jún. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
93%
Ha a hálószobában nem megy minden flottul, a nőnek mondják, hogy csábítson. Furcsa logika ez, mert a pasiknak feláll attól, hogy megfújja a szellő, a nőknek átlagban nehezebb felizgulniuk, mégsem a férfiaknak mondják, hogy gyúrják ki magukat és adjanak elő valami Magic Mike produkciót, hanem a nőnek, hogy maradjon szexi, mert különben joggal csalják meg. És ne feledjük, a legjobb nőt is unja valaki - arról nem szól a fáma, hogy a legjobb pasival mi a helyzet.
2023. jún. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!