Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiakat jobban megviseli a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakat jobban megviseli a kapcsolat hiánya? Miért?

Figyelt kérdés

2023. jún. 19. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Sz'tem ez inkább jellemfüggő dolog és nem az ember biológiai nemétől függ.
2023. jún. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem.

En ismerek negyvenes boldog pasikat jókocsik minden van, és még mindig szexkapcsolat nekik a legmagasabb szintjük.

Így fognak meghalni is.

2023. jún. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Hát szerintem inkább a nőknek szokott a kapcsolat lenni a minden.
2023. jún. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Mert a társadalom nekik csak kapcsolatban "engedi meg" az intimitás (nem szex) megélését.


Sokszor ők maguk is azt hiszik, hogy a szex vagy a szerelem hiányzik az életükből, de igazából az érzelmek.


Nőként áthívom a húgomat, a barátnőimet, megölelgetem őket, és "lelki beállításuk" szerint "megadják" nekem azt az emberi közelséget, amitől mentálisan jól érzem magam.

2023. jún. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
MErt mi komolyan gondoljuk az elköteleződést.
2023. jún. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem lehet ráhúzni egyik nemre se, hogy jobban, inkább másképp.
2023. jún. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Nehezebben jutnak társhoz vagy szexhez.
2023. jún. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20%
Mert nincs aki főzzön, mosson rájuk, es nincs fix punci se.
2023. jún. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem nem függő. Ismerek olyan harmincas, negyvenes pasikat, akik remekül megvannak egyedül is.

Sőt szerintem nőkre jobban jellemző akár a kapcsolatfüggőség is, mert ha belegondolok hirtelen egy 60 ev alatti tartosan egyedülálló nő ismerősöm sincs. Vagyis csak 1, de az szenved is miatta, viszont egy hatalmas csalodas miatt képtelen ujra nyitni.

2023. jún. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A magam nevében tudok csak beszélni de nem igazán.

Mégpedig azért nem mert voltak olyan tapasztalásaim amik hagytak a fejemben úgy 5-10% hajlandóságot. Egy ilyen “jó” szériával nem akar az ember bohócot csinálni magából, főleg ha nem ment soha zsigerből csak próbálkozott mint egy kutya.

Inkább foglalkozok magammal meg a teendőimmel, lefoglalnak és nem gondolok rá csak ritkán.

2023. jún. 20. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!