Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komoly kapcsolatot kereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatot kereső nők, szoktátok valahogy tesztelni a társkeresőn megismert férfiakat?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanokra pl. hogy mennyire türelmes / komoly a szándéka, stb... Ha igen, akkor miket és hogyan szoktatok tesztelni?
2022. okt. 30. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Odafigyelek inkább arra, amit ír, ergo óvatos vagyok.

Elsősorban azért, mert érdekel, másrészt meg jó dolog, mert pl. ha rajta kapom, hogy kamuzik (mert előbb utóbb lebukik), akkor már mehet is! :D

2022. okt. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Nincs kimondott "teszt".

Nyilván látom és érzékelem, amikor többet kell várni az ételre/italra, bénácska a pincér, akkor azt hogyan kezeli. Ha ordítva k€rvaaanyázik, akkor nem folytatom vele az ismerkedést. Pár találkozó alatt simán látszik az is, hogy hozzád, mint nőként hogy áll. Rád csattan, "vicces" (=epés) megjegyzéseket tesz vagy inkább segít.

A komoly szándékra egyenesen rá szoktam kérdezni és eddig mindenki teljesen őszinte volt ebben, annak megfelelően éreztették is velem.

2022. okt. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Nincs direkt teszt. Csak figyelni kell. Főleg azt, hogy viselkedik másokkal. Hogy beszél emberekről.
2022. okt. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tesztnek mondanám. "Adj hatalmat egy ember kezébe, s megtudod milyen a jellleme". Ezt szoktam alkalmazni.
2022. okt. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!