Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Mivel tudná felkelteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Mivel tudná felkelteni egy fiu az érdeklödéseteket iránta? Hogyan illetve hol lehetne titeket rávenni az ismerkedésre?

Figyelt kérdés
Leginkább a fiatalabb lányokra gondolok. Légyszi kort is írjatok
2023. jún. 19. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
17%

Sehogy, boldog párkapcsolatban élek.


Hogy valami hasznosat is mondjak, a párom ezekkel vett le a lábamról:


Előszöris megvolt az alap kiindulás: szimpatikus volt, vonzott és volt közös érdeklődési körünk.

Aztán egyre többször találkoztunk (baráti társaságban), ahol végig flörtölt velem, persze nem vettem komolyan.

Elkezdtünk beszélni, szórakoztatott, mikor beteg voltam, segített stb. Hamar eljött az első randimeghívás, majd randi.

Már az első randin levett a lábamról. Udvarias volt, de ugyanakkor kifejezte a vonzalmát. Egyszerre volt határozott, lovagias férfi és zavarban lévő tinisrác egy első randin. Aztán azzal is lenyűgözött milyen bátor volt, és mennyire nem másokon múlik az önbizalma. (Képzeld el, hogy a csajt első randi után elviszed pl egy kondiba súlytemelni, mert az egy szimpatikus sport és nemrég elkezdted tanulni. A csaj meg profi. Ugyanez a helyzet küzdősportok, extrém sportok, erőnléti sportok esetén is. Kevés srác van, aki nem illetődik meg attól, hogy a "vékony kis cuki" randipartnere sokkal-sokkal jobb egy férfi sportágban, pláne ha ez nagyon erőnlétinek van gondolva, mint pl a sziklamászás.)

Idővel egyre több ilyen dologgal nyűgözött le. Nem volt tolakodó, nem játszmázott, nyíltan kommunikált, kifejezte mit szeretne.


21 évesek voltunk

2023. jún. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hozzámszól és jókat tudok vele beszélgetni dumálni, ugy ráerez arra hogy flottul tud menni a társalgás oldott vagyok vele, ez mellett van benne valami pasis is amivel vonz, tud egy kicsit "huncut" lenni vagy kicsit (nem közönségesen)flörtölni éreztetni hogy jó nőnek vesz.
2023. jún. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell rávenni senkit semmire ezt felejtsd el, ez nem erőszak.

Először csak beszélgess vele, puhatolózz hogy ő milyen. A legtöbb pasi ott rontja el, hogy azonnal mindent akar cél érdekében.

Pl engem már többször szólítottak le utcán úgy, hogy kérdeztek valamit, de észrevettem hogy a válasz nem érdekli az illetőt. És ha egy nő észreveszi hogy nem ő az érdekes hanem maga a szerzés, oké nem ismeri egyik sem a másikat de azért mégis nem árt figyelni a másikra végülis őt akarod megismerni. Ha nem kérdez a nő, pár szót mondhatsz magadról, elég annyi hogy te is szereted ezt vagy azt. Ha erre nem lép a nő mint kölcsönös beszélgetésre akkor hagyd.

2023. jún. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!