Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ismerkedéshez, bemutatkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ismerkedéshez, bemutatkozónak egy ilyen leírás felkeltené az érdeklődéseteket?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy 90%-ban a kép dönt, de aki nem szexet keres, annak azért többnyire fontos, hogy azért egy pasi tudjon összerakni magáról minimum 5-6 értelmes mondatot. Ha rosszul gondolom, szóljatok!


"Köszöntelek az adatlapomon!


Úgy gondoltam, megér egy próbát a társkeresés ezen formája is - bár kissé szkeptikusan állok hozzá -, de hát a fenébe is, nem költözik be a szomszédba a nagy Ő, nem koccan össze a bevásárlókocsink a boltban, nem esik ki a kezedből a bevásárlószatyor előttem az utcán, hogy összetalálkozzunk, kicsit be kell segíteni a véletlennek.


Amit tisztázni akarok már az elején, hogy a szexkapcsolatokat nem preferálom, annál többre vágyom.

A másik, hogy nem levelezőpartnert keresek, így olyanokkal szeretnék ismerkedni, aki hozzám hasonlóan idővel meri vállalni élőben is magát.

Ebből kifolyólag nálam az ismerkedés menete:

Kapcsolatfelvétel itt -> Csevegés itt vagy más alternatív helyen -> Telefonon beszélünk - > Találkozót szervezünk.

Aki a fentiek bármelyik részével nem ért egyet, annak ott az aranyos kis vissza gomb a böngészőben.


Kedves, őszinte - sokszor talán túlságosan is - embernek írnám le magam, aki már megvívott az életében jó pár csatát, és ezek tapasztalataiból merítve próbálok a visszafogott optimizmus és egy kis pesszimizmus között egyensúlyt teremtve, a realitás lencséjén keresztül szemlélni a világot.

Szerencsére változatos munkaköröm van, amit pont emiatt szeretek. Az élet bizonyos területein viszont a változatosságot mellőzve nagyon is szeretnék egyvalakihez hűséges maradni.

Alkoholt csak buliban és haverokkal iszom, de akkor is mértékkel, nem vedelek. Nem cigizek, a füstjét sem nagyon bírom. Magasságomat az adataim közt megtalálod a súlyommal együtt. A humorom állítólag jó, de ezt nem nekem kell eldönteni. Ami még fontos, hogy nagyon sármos, jóképű és végtelenül szerény pasinak tartom magam.

Belső tulajdonságokról annyit, hogy van rendes csontvázam, aminek fő része a gerinc. Ez fontos, mert sok emberből manapság kifelejtik. Azon hús és a többi sallang... na jó... tegyük félre az anatómiát! Ha eljutunk odáig, a megfelelő helyen és időben úgyis előkerül újra... ;)

Szabadidőmben örömest kirándulok, túrázom, utazok, utóbbit nem csak belföldön, külföldre is szívesen megyek.

Szeretem az állatokat, legváltozatosabb gyűjteményem belőlük a baráti köröm. Amúgy vidéken van egy kutyánk. Én a panelban a sarokban lévő pókon kívül nem sok mindent tarthatonék. De vele nem sok baj van, amolyan csendes társ.

Szabadidőmben szívesen hódolok a hobbijaimnak : barkácsolás, elektronika, rajz-festészet. A barkácsolás nem amatőr szinten, a ház körül is nagyon sok dolgot megcsinálok, a festésen kívül többek közt laminált padlót, csempét/járólapot is le tudom rakni magamnak.

Fotózni is szeretek, illetve az ezzel kapcsolatos grafikai programokkal bűvészkedni. Hallanod kéne, mikor az egérrel körözve motyogom a varázsigéket!


Egy lányban elsősorban azt keresem, hogy aranyos, kedves, életvidám legyen. Legyenek céljai, álmai, de két lábbal a földön járjon. Hozzám hasonlóan legyen házias, lehessen vele hosszú távon tervezni, közös jövőt, és akár családot. A külsővel kapcsolatban nincsenek kőbe vésett szabályok. Ránézek, és eldöntöm/érzem azt, hogy bejön-e vagy sem.


Ennyit első körben!

További jó böngészést!"


Képnek pedig olyan képet/képeket mellékelnék adatlapra, ami ilyen kiránduláson, utazáson készült, igazolandón a leírtakat.

Az autó mellett pózolós meg ilyen beállított pojáca pikcsör nem az én műfajom...


Én 29 vagyok, a célcsoport így a 19-30 éves intervallum.


Építő jellegű kritikát is szívesen veszem, nem kötekedő, provokáló, normális hangnemben!



2017. okt. 30. 01:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem így túl sok dolgot megtudnak rólad. Legyél kicsit "rövidebb", csak a lényeget írd le. A gerinces dolog kreatívan van kifejtve, de számomra kicsit erőltetett. Én biztos nem olvasnám végig ezt. Plusz: Nálam időbe telik, mire kialakul valami. Nálam szükség van minimum pár hétre. Mondjuk én utálok interneten ismerkedni és nem is élek vele, olyan erőltetett :D De ha muszáj... akkor engedd, hogy kibontakozzon, adj időt. Ezzel a kapcsolatfelvételes dologgal engem elrémisztenél. Meg az egész írással... kicsit nekem olyan aranyosan katonás :D Nem mellesleg miért nem élőben ismerkedsz?

2017. okt. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Az ismerkedős "megkötést" két dolog miatt írtam oda:

1. egy telefonhívás máris személyesebb, mint bármilyen levél vagy csevegő, ráadásul a kommunikáció is kényelmesebb, mint pötyögni.

2. elég kamus emberbe futottam már bele anno régebben, hogy megtanuljam: aki visszakozik a telefonos dologtól, az majdnem biztos, hogy kamus. (Volt akivel 2 hónapig beszélgettem csevegőn, mindig volt valami vagy a telefonjával, vagy vele, mikor váltani akartam, vagy a találkozóra került a sor. Aztán persze kiderült, hogy a képeknek köze nem volt hozzá, sőt, az sem biztos, hogy nő volt.)


Élőben ismerkedésből még nem volt soha randim. Neten már jött össze találkozó.

Az igazság az, hogy van egy-két olyan dolog, amit jobb előre közölni, mert élőben kellemetlen lehet, nagyon sokáig nem is mertem élőben emiatt közeledni nőkhöz, és most sem sok bátorságom van ezek miatt.

Az egyik az, hogy sajnos gyermekkoromból megmaradt hörghuruttal küzdök a mai napig. A most is jellemző nyálkás, hűvös időben sokszor begyulladnak a hörgőim, ami azzal jár, hogy egy kellemetlen, gyulladt szag jön belőlem, amit enyhébb verzióban már nem nagyon veszek észre magamon, de érezni. Tudom, nagyon visszataszító dolog, de nem kértem ezt magamra, így nincs jobb, mint előre szólni róla.

(A szájhigiéniámra kifejezetten ügyelek is emiatt, bár tavaly volt belőle bajom. Kaptam egy elég bitang gyomorgyulladást a sok mentolos rágótól. :/)

A másik, hogy szeretem röviden hordani a hajam, de a tarkómon van egy folt, ahol nem nő haj. Szóval van rajtam hiba, nem vagyok tökéletes sajnos.

Testalkatra átlagos vagyok, az ülőmunka ellen küzdök óvatos haspadozással, mert a komolyabb edzéstől el vagyok tiltva. Futni nem lehet a tüdőm miatt, az edzést a hasfalam nem bírja, 2x műtöttek már sérvvel, másodjára szilikonhálót is ültettek be, de a doki kiemelte, felejtsem el a kondizást, mert minden gyakorlatnál feszül a hasfal, és nincs rá garancia, hogy nem újul ki egy óvatlan mozdulatnál. Max úszás és evezés.

Tehát nem vagyok kigyúrt pasi, így élőben az esélyem a nullához közelít.

2017. okt. 30. 02:02
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha társkeresőn lennék és senkim nem lenne,én röhögve adnék esélyt,mert legalább fektetsz energiát abba,hogy írjál valamit a bemutatkozásban.
2017. okt. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Bár férfi vagyok de elolvastam. Nekem ezzel az írással a tökéletest akarod prezentálni. Szerintem nagyon sok mindent leírtál, kb az egész énedet, nem életrajzot kell írni csupán néhány mondatban megfogalmazni ki is vagy ahogy ugye ezt te is írtad de ez annál bőven hosszabbra sikeredett.


Igazából nekem csak egy kérdésem lenne, van ez a mondatod amin megakadt a szemem: "nagyon sármos, jóképű és végtelenül szerény pasinak tartom magam." - Ha ez így van akkor én nem értem miért tévedtél fel erre az oldalra vagy bármilyen más egyéb társkereső oldalra? Ha te ilyen sármos szépfiú vagy és nem sikerül személyesen összehoznod valamit akkor bizony vannak gondok.

2017. okt. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nekem határozottan tetszik.

Nem zavar a hosszúsága.

2017. okt. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

""nagyon sármos, jóképű és végtelenül szerény pasinak tartom magam." "


Én ezt iróniának vettem, de lehet tévedek.

2017. okt. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#4-es: egyszerű: önirónia ;)


Amúgy a visszajelzések alapján nem vagyok rossz pasi, csak a bökkenő ott van, hogy az ilyen dicséretek 80-90%-a a 40-45 éves korosztályú nőktől jön. :(


Meg élőben eddig sorra kaptam az elutasításokat a kicsit átlagosabb lányoktól is, aki visszafogottan öltözködött és szolidan vagy egyáltalán nem sminkelt, hogy nem tud rám társként gondolni, holott még nem is randiztunk, lényegében akkor szólítottam le.

A korombeli nőknél semmilyen sikert nem tudok elkönyvelni magamnak élőben.

/ A szüzességemet is 4 éve vesztettem el egy ismerős céges bulijában az 58 éves kolléganőjével. :$ /

2017. okt. 30. 02:18
 8/18 anonim ***** válasza:

Kicsit hosszú, túl sok infóval, így szinte már minden kiderül rólad.

DE nagyon tetszik. Egyedi és stílusos. :)

2017. okt. 30. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Bár nem értek ehhez, de szerintem is túl sokmindent írtál, kicsit talán titokzatosabbnak tűnnél ha kevesebbet írnál 21f
2017. okt. 30. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Rettentően hosszú, így unalmas is és látszik rajta hogy nagyon elkelnél. Betegségekről meg nem kell beszélni szerintem. Millióan keresnek társat valamilyen bajukkal. Ez sokkal később is kiderülhet nem kell ezt felhozni.
2017. okt. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!