Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit beszéltek telefonon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit beszéltek telefonon naponta?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Párok,illetve házastársak! Ti naponta hányszor hívjátok egymást telefonon,és hányszor írtok?

Mindketten doogozunk,reggeltől kesö délutánig. Párom szerint kevés a napi két beszélgetés. Tényleg kevés lenne? Átlagos dolgokról szoktunk ilyenkor beszélgetni. Pl milyen az idő,mikor ettünk,stb...ha fontos dolog lenne,akkor természetesen én is többszór hívnám. De sokszor úgy érzem,hogy el kell számolnom a napommal. Otthon meg már este alig van mit megbeszélni. Szóval a kérdésem,hogy ti mindig mindenről beszámoltok a párotoknak?


2023. jún. 20. 13:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
0. Csak akkor hívom munkaidőben ha valami annyira fontos/sürgős hogy nem várhat (ilyen nagyon ritkán van). Írni is csak párszor.
2023. jún. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Munkaidő alatt szünetben felhív, vagy én őt és kész. Este talizunk, de ha nem éltek együtt, akkor sem kell naponta kétszer beszélgetni, nemhogy még többször. 😂

Untig elég este munka után, vagy jó, akkor kétszer, de délben röviden és este huzamosabban és ha van időtök,kedvetek, akkor inkább személyesen beszélgessetek.

2023. jún. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom, nem hìvjuk egymást, csak ha fontos. Pedig este 6-ra esik haza, gyerek is van, de dolgozik, sokszor ha hìvom is kb 2-3 perc, nem èr rá, èn gyesen vagyok a kicsivel. Viberon irkálunk, de nem csevegünk, inkávv vicces videòkat küldünk, nèha pár mondat, ennyi...
2023. jún. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Hivast nagyon ritkan, csak ha nagyon muszáj. Reggel szoktunk irni a masiknak es ugy reagalunk, kinek hogy van ra ideje. Sosem volt ebbol problema, mindketten tudjuk, hogy a masik dolgozik es nem allandoan a telefont nyomkodja.
2023. jún. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Együtt élünk már több mint 10 éve. Élettársakként. 2 közös gyermekünk van. Én 38 éves nő vagyok,ő 48 éves férfi.
2023. jún. 20. 15:23
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nulla, az az 0. Ebédidőben messengeren írunk kb 2-2 momdatot. Azt sem mindig.
2023. jún. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ez amúgy tipikus a 40-50es korosztály dilije. Anyám 56 éves élettársa felhívja napi többször ilyen üres beszélgetésekre. Anyám sokszor kivan tőle, hogy a szabadnapján ilyenekkel tartja fel. És teljesen jogosan.


De én amúgy megértem, hogyha a páromnak van valamire igénye meg hogy bizonyos dolgokra szüksége van az érzelmi biztonsághoz. Nekem is vannak ilyenjeim.


Találjatok aranyközéputat. Mondjuk a messenger egy remek találmány erre. Mondd meg neki, hogy hívni nem tudod, de szívesen írsz. Lefotózod az ebédet vagy a kávés bögrédet és elküldöd, hogy te most ezzel vagy el, te mit eszel/iszol?


Vagy írsz neki, hogy most van szüneted, lassan mész haza, stbstb.


Vagy hogy szereted vagy küldesz neki valami emojit, matricát.


Vagy mittomén. Fárasztónak hangzik, meg így egyszerre soknak, de igazából nem az. Kérlek, tedd meg azért, hogy mindkettőtöknek megmaradjon a békéje.

2023. jún. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Pont ezt teszem,amit írtál,mert különben jön a rágalmazás,gyanusítgatás,ha nem tud rólam egész nap. Illetve pár órát,mert 2-szer en is hívom. És az egészben az a szomorú,hogy ezt már ugy élem meg,mindha elszámoltatás lenne. Szóval pont ezt nem szeretném tovább csinálni. De érdekelt,hogy mások mennyit kommunikálnak,mert szerinte egy normális párkapcsolatban minden egyes szabad percet ki kell használni,és beszélni egymással. De nekem ez tehernek tűnik inkább. Ha iszom egy kávét pl,sokszor csak nézek magam elé,és nem vágyom olyankor beszélgetésekre. Nekem rossz érzés,hogy azért hívjam,hogy ne duzzogjon. Jobb lenne úgy felhívni,hogy hiányzik,szeretem,hallani akarom a hangját. De így nincs az egésznek semmi varázsa.
2023. jún. 20. 17:32
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Exemmel minden nap reggeltől estig irogattunk, munka után hívott és órákig beszéltünk. Nekem sok volt ez, később neki is, és szerintem emiatt is romlott meg a kapcsolatunk, végül dobott. Pedig mindig ő hívtt, meg írt mindenfélét. Nem kell minden percről tudni, úgy gondolom
2023. jún. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi 40-esek vagyunk, de semennyiszer. Max ha van valami, ami nem várhat.
2023. jún. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!