Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit beszéltek telefonon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit beszéltek telefonon naponta?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Párok,illetve házastársak! Ti naponta hányszor hívjátok egymást telefonon,és hányszor írtok?

Mindketten doogozunk,reggeltől kesö délutánig. Párom szerint kevés a napi két beszélgetés. Tényleg kevés lenne? Átlagos dolgokról szoktunk ilyenkor beszélgetni. Pl milyen az idő,mikor ettünk,stb...ha fontos dolog lenne,akkor természetesen én is többszór hívnám. De sokszor úgy érzem,hogy el kell számolnom a napommal. Otthon meg már este alig van mit megbeszélni. Szóval a kérdésem,hogy ti mindig mindenről beszámoltok a párotoknak?


2023. jún. 20. 13:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Általában egyszer se, csak ha épp van valami fontos. Ilyenért biztos nem hívnám fel, hogy arról beszéljünk, hogy mikor ettünk meg milyen az idő. Pont olyan, mint nála, egy városban vagyunk. Ha hazaértünk, akkor szoktunk beszélni róla, hogy kinek milyen napja volt, de munkaidőben nem. És ekkor sem részletesen, mert többnyire nincs miről, nem történik semmi érdekes és pont olyan nap, mint az összes többi.

Esetleg írásban szoktunk beszélni kicsit, ha egyikünknek sincs nagyon dolga, de ezt se folyamatosan. Így is nagyon sok időt töltünk együtt, megbeszélünk mindent, de nem kell minden mozulatunkkal elszámolni és a semmiről beszélni, hogy meglegyen a napi telefonálás.

2023. jún. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

0.


Ha fontos, akkor hívjuk egymást. Ilyen fasságokkal engem hagyjon békén. Majd este megbeszéljük.


Írásban csak hogy mi kell a boltból még vagy milyen íz kell valamiből vagy vicces képeket küldünk egymásnak.

2023. jún. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%

Telefonálni csak akkor, ha valami nagyon sürgős, általában ha történt valami, de szerencsére ritkán van rá példa. Írni max akkor, ha kell valami a boltból vagy valami egyéb praktikus üzenet, nagyon ritkán egy-egy vicces mém vagy videó, de erre nemn is várunk azonnali reakciót és nem is akarjuk beszélgetésbe fordítani.

Nagyon kevés olyan dolog van, ami ne várhatna addig amíg személyesen meg tudjuk beszélni, ahogyan azt szeretjük. Ebben mindketten teljesen egyetértünk, így sosem volt belőle konfliktus.

2023. jún. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Férjem fizikai munkát végez, egyéni vállalkozó. Többnyire fut mint az őrült. Egy ideig fel szoktam hívni ebédszünetemben csak úgy csacsogni, de leszoktam róla. Sokszor csak feltartottam ilyenkor. Ha van konkrét kérdés vagy ügy, felhívom, de többnyire csak este otthon beszélünk.
2023. jún. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%

Nem élünk együtt, így reggel egy 10 perc, amíg megkávézunk addig beszélünk, este pedig beosztásomtól függően. Ha dolgozom, akkor az egyik szünetben, az 10 perc, ha nem dolgozom, akkor fél óra. Így mondjuk mikor hétvégén együtt vagyunk, be nem áll a szánk, mert annyi mindent el kell mesélni a másiknak, de szerintem ez jó :)

Nem akarom, hogy csak azért felhívjon, hogy megkérdezze: mizu?

2023. jún. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Mindketten callcenteresek vagyunk, úgyhogy külön-külön igen sokat!
2023. jún. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges napközben ezeket megbeszélni milyen az idő, mit ettetek stb ha mindemellett együtt éltek és ezt este is meg lehet beszélni.

Mi is csak akkor keressük egymást ha valami lényeges történt, ilyen van hogy hetekig nincsen. :D

2023. jún. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mióta itthon vagyok táppénzen, azóta napi többször. Addig max messengeren írtunk, ilyen “Beértél, én most értem be”, szintű üziket. Meg néha hazafelé beszéltünk (60-70 perc hazaérni).
2023. jún. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat. Azért tettem fel a kérdést,mert szinte naponta van ebből vita. Párom szerint én nem foglalkozom vele napközben,mert nem érdeklődöm a hogylétéről. Az én munkaidőm kötetlen,de két kezes fizikai munka,és nekem is bevan osztva minden percem. Ha néha egy cigiszünet erejéig felmegyek a facebookra,látja,hogy elérhető vagyok,de neki nem írok,már arra gondol,hogy másra van időm,de rá nincs. Pedig csak elolvasok addig egy cikket,és nem másokkal irogatok.
2023. jún. 20. 14:16
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nincs valami fontos dolog amiért beszélnünk kell, egyszer sem hívjuk egymást.
2023. jún. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!