Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik elváltak, és nagy csalódá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik elváltak, és nagy csalódásként élték meg, ti hogy álltok az újraházasodáshoz?

Figyelt kérdés

Életem szerelmét szeretném megkérni, de ő már volt házas, évekig szendvedte a válást. Mikor ismerkedtünk azt mondta soha többé nem megy férjhez.Én viszont még nem voltam nős, és szeretem ezt a nőt, szeretném ha a feleségem lenne.

Van esélyem szerintetek? Nagyon szeretjük egymást, boldogok vagyunk lassan 2 éve, 50közeliek vagyunk.


2023. jún. 20. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Ezt két évvel ezelőtt mondta. Ha azóta is együtt vagytok, szeretitek egymást, akkor szerintem már másképp áll hozzá. Ne minket kérdezz, hanem őt. Egy próbát megér!

N

2023. jún. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindenképpen megkérem, hamarosan megyünk nyaralni majd, és ott tervezem, csak izgulok,mint egy kamasz. Próbálok mindenre felkészülni.
2023. jún. 20. 21:27
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
SOHA nem nősülnék meg újra. Hatalmas csalódás volt. A házasság csak egy sz*r papír. Boldoggá nem tesz, össze nem tart, de ha tönkremegy a kapcsolat és válsz, csak macera, s az ügyvédek járnak jól. A párommal 6 éve élünk együtt papír nélkül, egyikünknek sem hiányzik...
2023. jún. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én kétszer elváltam, a második exférjem megcsalt, és lényegében mindig az exeim életét éltük. Biztos voltam benne 2 éve még a válás után, hogy soha többé nem fogok összeköltözni sem senkivel, nem hogy hozzá menni.

Azóta feleség vagyok, megismertem a párom és annyira jó vele minden, hogy boldogan hozzá mentem nemrégiben. Ő sem volt még korábban sohasem házas, nem akartam tőle megtagadni, meg hát boldog vagyok vele nagyon.

Szurkolok neked. 🙂

2023. jún. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Soha többé egyetlen nőt sem az életemben,semmilyen formában .

Kijelentő módban írtam, válás után tizenöt évvel még mindig így gondolom.

Mai fejjel gondolkodva, nem is házasodtam volna meg.

2023. jún. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy elnézem az hogy ő mit gondol a házasságrol, kicsit sem érdekel.

Pedig akit szeretünk annak érdekelnek a dolgai érzései.

Nem vagy te szerelmes. Illetve ez nem szeretet hogy lesz.rod a másikat akkor is megkéred.

2023. jún. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a normális válaszokat.

Nem 6-os, nem sz_rom le, sőt. Ő a mindenem, és végtelenül boldogok vagyunk együtt, teljes egyetértésben és szerelemben élünk.

Ha nemet mond, akkor is ugyanúgy fogom szeretni mint eddig, és el fogom fogadni, tiszteletben tartani a döntését.

Látod, hogy vacillálok, már amúgy jóideje rajta, pont miatta, azért amit mondott.

De valahogy így érzem helyesnek.

2023. jún. 21. 15:19
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Te magad irtad

"Mikor ismerkedtünk azt mondta soha többé nem megy férjhez"


"Életem szerelmét szeretném megkérni"


Szoval nem érdekel a vélemény.

2023. jún. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!