Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, amit mond?

Figyelt kérdés

Megismertem egy pasit, mivel külföldön lakom, osszebaratkoztam vele, mert ugyanabból az országból származunk ( elnézést nem tudtam melyik kategóriába illik a kérdés )

Gondoltam vegre lesz valaki, akit fel tudok hívni, akivel tudok esetleg setalni kavezni es mondtam is neki, hogy beteg is vagyok es szuksegem van kontaktusokra mert egyedul vagyok, nem part keresek. Autizmusom van.

Nemrég derült ki

Kezdett bepróbálkozni másképp is pedig okos pasi es azt hittem hogy engem sajnál es azért visz hoz, főleg h le is tisztáztam.

Most mar egy hónapja nem találkozom vele mert azt mondta, hogy mivel nem fekszem le vele, úgy érzi, hogy kihasználom.

Valóban kihasználtam? Parszor bevásárolt nekem es elvitt kavezni autóval


2023. jún. 21. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nem. olcsó dugásra kellettél volna neki. engedd el!


45/F

2023. jún. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy kapcsolatot akart, a barátzóna nem volt neki elég. De érdemes lett volna megbeszélni vele, hogy pontosan nit szeretett volna.
2023. jún. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pontosan szexet szeretett volna
2023. jún. 21. 11:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak azt? Ezt megmondta? Mert a szex ugye a kapcsolatoknak is része...
2023. jún. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem csak azt . Mondta hogy menyasszonyi ruhában menjek a következő találkára
2023. jún. 21. 12:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!