Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem segít a szakításon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem segít a szakításon ha elköltöztem?

Figyelt kérdés

Kaposvárról Budapestre költöztem. Sosem voltam hizamosabb ideig máshol emiatt minden új és izgalmas. Dolgozom és edzésre is járok. Edzésen is fejemben van ő ...munkám hol aktív hol passzív (utóbbinál fejemben) otthon megint eszembe jut és amikor társasággal beülök valahová és ismerkedek akkor is a fejemben van.

4 hónapja. Másnál sem segít semmi? Csak az idő? Majd egy év múlva talán? N


2023. jún. 21. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Így van, az idő. Ez egy gyászfolyamat, nem lehet siettetni. Majd ha már érzelmek nélkül tudsz rágondolni, sőt, nem is jut eszedbe csak max, ha valami miatt épp beugrik.
2023. jún. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amíg gondolsz rá nem fog elmúlni.
2023. jún. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak az idő segít. Ilyenkor próbálkozhatsz bármivel elterelni a gondolataidat pl.munka, barátok, hobbi, de ezek nem igazán segítenek, legfeljebb ideig-óráig.

Türelemmel kell lenni és idővel majd sikerül túllépned rajta, tapasztalatból írom.

2023. jún. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!