Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nős férfi miért csinálhatj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nős férfi miért csinálhatja azt, hogy pl munkahelyen az összes jobb nőnek teszi magát,meg bókol nekik?

Figyelt kérdés

Azt gondoltam róla, hogy egy olyan kis jófius, minden rendben otthon, gyerekük is van már.

Nekem is elkezdett így bokolgatni, aztán megfigyeltem kicsit, és más mondta ezt aki egész nap a közelében van.

Tényleg sosem nézném ki belőle,lehet csak ártatlan dolog ez a részéről? bár ha mondjuk 5 lánynak is azt mondja, hogy te vagy a legszebb,azt még poénból is gáz szerintem.


2023. jún. 22. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Idióta, de még nagyobb, aki elhiszi és viheti pár körre. 🤣
2023. jún. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Jaj, ilyen nálunk is van. Az a pasi szerintem folytonos visszaigazolásra vágyik a nőktől, hogy ebből nyerjen magabiztosságot. Kompenzálja a nehéz, szegény gyerekkorát. Vedd lazára, ne dőlj be neki. Amúgy szerintem az ilyen lélek nem teljesen ép.És hidd el, amit a csajok mondanak, mert igaz.
2023. jún. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Csóri párja otthon. Mondjuk nem tudom, hogy félre is lép, vagy csak flörtöl orrba szájba. 2.voltam.
2023. jún. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Igen az ilyeneknek folyamat kell a másik nemtől visszajelzés. Ez élteti öket
2023. jún. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
És olyannyira, hogyha nem foglalkozom vele, mert én mondjuk nem non stop flörtölni járok a munkahelyemre, hanem dolgozni, akkor azzal jön, hogy mi bajom van vele...😏WTF?
2023. jún. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyenge ember az ilyen.
2023. jún. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!