Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan maradjunk távol érzelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan maradjunk távol érzelmileg (nős férfi)?

Figyelt kérdés
2021. júl. 7. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Ismerkedj mellette ne zárj be.

Randizz hasznald ki hogy valaki enetgiat ad feltolt kihozza beloled a nőt es a csáberőd vetítsd ki másra. Es adj esélyt magadnak a boldogsagra is hogy lehet valaki ugyis überellni fogja aki viszont el is vesz.

2021. júl. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%

Én is voltam szexkapcsolatban folyanat ismerkedtem videochateltem mellette, nekem az tett be nagyon viszont hogy a srac feltekenykedik aztan azt mondta szeret aztán már ellenoriz is es már járunk. Ő viszont már szexkapcsolatban is hű volt, kivágott mindenkit amikor berobbantam az életébe. Csak nem igy terveztem volna.


Ha elkotod magad egy foglalttal az nagy szivás lesz neked.

2021. júl. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%

*1.voltam

2.

2021. júl. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nincs szex!

Első köszönöm.

2021. júl. 7. 10:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyhogy testileg is tavolmaradsz tole...
2021. júl. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak ő amíg ezt az energiat amit nyujtasz, az asszonyra forditja meg a f.s életere, addig te forditsd a boldogsagodra.


Nagy okossag, de azert lepont..

2021. júl. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
kerüld minél jobban a kommunikációt, találkozást
2021. júl. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ebben a cipőben járok.

Nős férfi, de tudom hogy nem lehet köztünk semmi, sosem lesz az enyém.

Ez a hajó már elment.

Viszont jól érzem magam a bókjaitól, tuningolja az egómat, hogy vonzónak tart... de itt be is zárult a kör sajnos.

Nekem csak ennyi jutott belőle. 28/N

2021. júl. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!