Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen? az amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen? az amikor a párodon észre veszed azt hogy fura és ha felteszed a kérdést menekült elölle,és ő volt felháborodva engem hibáztatott ha kérdeztem hogy ha munka után késett.este volt alkalmam megkérdezni hogy mi a baja.

Figyelt kérdés

És még azt mondta nekem ha kérdeztem hogy jaj hova menjek? Kocsiba alszok, albiba laktunk

Egyik nap szeretkezett velem, vàllára fektetett, szinte a lábam ette,meg mondta hogy igyunk egymás után és amikor csókolozunk.

Majd egyiknap egy órát majd2.napon2óràt késett vàrta hogy sírjak aggódjak ês a 3 napon lelépett.megtervezte vett ki magának albit és engem ott hagyott.igaz hogy az albit megemelte a tulaj 15ezer ftal de neki 2 munkahelye van. nekem sajnos munka helyem nem volt1éve, de otthon gondoskodtam róla,utóbb az ételt is sajnálta tőlem inkàbb a szüleimhez hozott le, de utóbb a testvéremre hagyta azt is hogy ő vigyen és hozzon a szüleimhez enni.a telójába észre vettem pár dolgot azóta olyan máshogy csókolt éreztem hogy fura és ha kérdeztem én voltam a rossz, közös képünket összetêptem idegemben, vissza fogott ölelgetett de gondolom ezt is azért csinàlta mert nem volt meg a pénze a másik albira amit kivett.és csak engem úgy ott hagyott, és még én hajnalba lementem parkólóba sírva hogy jöjjön fel ne veszekedjünk de nem volt sehol..utána a szülei mondták hogy valami lakásban van..teljesen kivagyok készülve majdnem 6éve voltünk együtt.23 évessek vagyunk

Nem veszekedtünk mindig ezt sem értem olyan hirtelen hagyott ott :( de még mindig szeretem..



#kapcsolat #otthagyás #Hátba szúrt #Megjàtszotta hogy én voltam az élete a kisfelesége a mindene #Nem voltunk hàzasok csak kedvességből mondtük hogy férjem feleségem
2023. jún. 22. 23:48
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Diplomata szendvicsező. Kellemes környezet, Fickós adagok.
2023. jún. 23. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!