Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már aki szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már aki szakítás után másik kapcsolatba menekült? Hogyan végződött?

Figyelt kérdés
A történtek frissek, de van egy férfi aki határozottan próbálkozik. Időre szükségem van azt tudom, de lehet egyszerűbb lenne így a feldolgozás és elfelejtés?

2018. nov. 7. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Volt. Jól sikerült
2018. nov. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Sok olyan nőt ismerek, aki kapcsolatból kapcsolatba ugrik. Most is egyik ismerősömnél ez volt. Konkrétan 2 hét ismeretség után ment a másik sráchoz a csaj.
2018. nov. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Nekem nem lett jo vege

Nem tudtam tullepni az exemen csak elnyomtam

2018. nov. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Jelen.

10 év után a férjem közölte, hogy válni akar. Sok minden közrejátszott, a gyermektelenség, boldogtalanság, és végül jött egy fiatal lány a részéről.

Elköltöztem, és azonnal beszélgetni kezdtem egy régi főiskolai ismerősömmel. Mindig is kedveltem, ő is engem... Nagyon hamar összejöttünk.

Nem lett jó vége. Mármint nem volt egy túl jó kapcsolat, nem ugyanazt akartuk, így igazából csak hiánypótlás volt mindkettőnknek. És bevallom, nekem akkor pont erre volt szükségem. Ő az oka, hogy nem vágtam fel az ereimet, mikor egyedül laktam egy új városban, új helyen és mind lelkileg, mind fizikailag bele voltam betegedve abba, hogy tönkrement a házasságom, hogy a férfi, akiről azt gondoltam, a legjobb ember a világon és imádott engem, képes volt megcsalni és eldobni.

Tehát jó és rossz is volt az új kapcsolat. Jó, mert azért volt sok jó pillantunk együtt és alapvetően szerettünk együtt lenni (és a végén egyikünk sem sérült), de rossz is, mert igazából mindig is halálra volt ítélve.

Ez csak egy eset a sok közül, de ez az enyém.

32/N

2018. nov. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 D. Brasco ***** válasza:
13%
A 4-essel teljesen egyet tudok erteni,err ugyanis nincs konkrét válasz!Mint ahogy ő is írta jó is meg nem is!Tudod mint a mese hogy vitt is ajándékot meg nem is.......jó mert ebben a szar helyzetben mgis csak van veled valaki stb viszont rossz mert ezek a kapcsolatok altalaban halálra vannak ítélve,mert ez az ugrálás egyik kapcsolatbol rögtön a masikba a nagy számok törvénye alapján nem igazan müködnek!Szerintem eloszor le kell zarni magadban a történteket de nem egy masik emberrel!
2018. nov. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Volt mindkét eset és nem kerestem új kapcsolatot aktívan, úgy történtek.

Első nem sikerült, nem is passzoltunk volna. Második alkalommal jól sült el. Ettől függetlenül nem ajánlom a liánozást.


30N

2018. nov. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Amikor szakított velem a volt párom, volt egy másik srác akivel egyre többet kezdtem el beszélgetni. (Már előtte is beszélgettünk, egy egyetemre jártunk, így ismerkedtünk meg.. ő már akkor szimpatizált velem). Miután szakított velem a párom, ő tiszteletben tartotta, de egyre jobban kijöttünk egymással, találkoztunk aztán egy jó félév múlva összejöttünk. Én még akkor nem éreztem teljesen jónak ezt a kapcsolatot, így ÉN szakítottam vele. Majd kb. 2 hónap lengedezés után, elvoltam magamba, barátokkal eljártunk ide-oda, rájöttem, hogy mégis ő az aki kell nekem. Türelmes volt abban az időszakban is amikor nem voltunk együtt, már akkor nagyon szeretett engem. Így nem volt kérdés, hogy újra megpróbáljuk, azóta is együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást.

Szerintem kell egy kis idő a szakítás után, hogy rendbe szedjük magunkat és rájöjjünk, hogy valóban kire is van szükségünk. Ez lehet, hogy egyből kiderül, amikor új kapcsolatba kezdünk, de lehet csak később. Így én azt tanácsolnám, hogy csak akkor menj bele ilyen kapcsolatba, ha tényleg ő az. Búfelejtésből nem jó!

Nekem jól alakult ez a dolog, a kis szünettel egybevéve.

23/N

2018. nov. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%
Hosszabb párkapcsolat után tehát minimum 2-3 év , kell 1 éves pihenő , ha te szakítottál vagy veled szakítottak mind2 esetben. Ahhoz , hogy új kapcsolatba kezdj , elkel engedni a sérelmeket , a vissza vágyódást, a rossz emlékeket idegené kell válnia a te személyedben a volt pár. Annál rosszabb nincs is mikor a régi kapcsolatod bele viszed az újba és azt mondod y bezzeg szerette ezt csinálni velem,y az soha nem mondott ilyeneket nekem stb stb.. Az idő nem mindent felejt , de gyógyít.
2018. nov. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!