Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nincs meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nincs meg a kémia a szexben?

Figyelt kérdés
Minden jól ment addig, ameddig le nem feküdtünk. Akkor csókolt meg először. Nem érzem azt a bizonyos szikrát kettőnk között. A méretekkel is problémák adódtak, kicsi volt neki de kompenzálni akart azzal, hogy játszik az ujjával. 3percenkent kérdezte hogy elmentel már?? 10perc után inkább rávagtam hogy igen. Kellemetlenül ereztem magam, a csók sem olyan volt ahogy azt elképzeltem. Elég kínos helyzet volt. Szeretném neki ezt elmondani de Nemtudom hogyan kellene, hogy ne sértsem meg. Nem vagyunk még együtt.

2023. jún. 23. 00:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Ne beszélj, hanem keress mást!
2023. jún. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Hát, úgy tűnik, hogy eleve be sem indított. Miért feküdtél egyáltalán le vele?
2023. jún. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem rengeteg ember érez így, mégis együtt maradnak
2023. jún. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mond azt, hogy már visszajöttél..
2023. jún. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Elcseszted, buta voltál, van ilyen.
2023. jún. 23. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát így semmiképp ne mondd meg neki. Felesleges.

Hagyd, egy sima "bocsi én nem érzem azt a pluszt" bőven elég.

2023. jún. 23. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb megoldás az őszinteség.

"Sajnálom,.nem passzolunk, nincs meg a kémia."


Lehet, hogy ő is így érez és megkönnyebbül, ha kimondod.

2023. jún. 23. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
"Bent van már?" Legkényesebb kérdések egyike!
2023. jún. 23. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nem lesz jól működő kapcsolat, én is azt javaslom ne részletezd csak mondd meg neki hogy nincs meg az a plusz aminek kellene így inkább nem folytatnád, és nem kell hagynod magad meggyőzni, hogy de később biztos működni fog.
2023. jún. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy először miért nem csak sima csók volt? Miért egyből szex? Legalább nem kellett volna végig szenvedni az egészet, ha már nem mered megbántani.
2023. jún. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!