Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy jó külsejű embernél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jó külsejű embernél inkább furcsállja a társadalom, ha egyedül él?

Figyelt kérdés
Végülis a külső tényleg sokat számít a társkeresésben, a mai világban talán még többet, mint korábban. A társadalomban most is azt tartják normálisnak, ha valaki párkapcsolatban él, aki nem, azt elkönyvelik selejtesnek még ha nem is mondják ki nyíltan. Viszont úgy látom van egyfajta különbség abban, hogy kinél mennyire firtatják ezt, mert, aki nagyon előnytelen külsővel rendelkezik, neadj Isten fogyatékkal él vagy teljesen nincstelen, azoknál úgy természetesebbnek veszik, ha viszont valaki jobban néz ki és van egzisztenciája, akkor sokkal inkább piszkálják, pletykálják, hogy vajon miért nincs párja.

2023. jún. 25. 19:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Engem nem izgat, de tényleg.
2023. jún. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
Nem kéne leszarni, mit gondol a társadalom?
2023. jún. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Leszrom ki mit gondol. Egyedül élek, boldog vagyok
2023. jún. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%
Igen, egy vonzó ember esetében furcsább, hogy nincs párkapcsolata. Ettől függetlenül nem hiszem, hogy a társadalom különösen sokat foglalkozna ezzel a témával.
2023. jún. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%

Ha egy számomra valamirevaló férfi egyedül van, az tényleg furcsa, de nem nagyon ismerek ilyet.

Viszont az, hogy egy dekoratív, sikeres nő egyedül van, mindennapos és nem vagyok meglepve.

Pont, hogy aki sikeresebb, annak nem felel meg akárki, ezért nehéz megfelelőt találnia. Én is így voltam ezzel sok évig.

N34

2023. jún. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolnám arról aki valóban jóképű jó a testalkata és megfelelő egzisztenciája is megvan, hogy sűrűn váltogatja a nőket azaz fix az nincs.


De alapjába véve senkit sem érdekel.


Van egy kollégám, jóképű srác, jól keres, van szép lakása is, de nincsen egy barátja sem, céges bulikra sem jár ahol mindig vannak pedig külsős emberek is, és sokféle ember.

De sosem jön.

2023. jún. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
72%
A társadalom kb. fele szeretne vele lenni, a maradék meg irigykedik!
2023. jún. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan, hogy engem milyen "nők" környékeztek meg amikor "valakitől", azaz a baráti társaságból megtudták hogy nem megy rosszul és egyedül élek, nincs senkim. Persze éreztem hogy mire megy ki a játék, ezért elhajtottam őket, amire nagyon megsértődtek, de nem érdekel.
2023. jún. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, 31 éves jó külsejű,több diplomás,jó állással,saját lakással rendelkező férfi vagyok, és hosszú évek óta szingli. Sok hülyeséget összebeszélnek a hátam mögött. Van aki melegnek hisz, valaki munkamániásnak, megint mások casanovának , vagy biztos valami baj van velem stb.

Azt gondolnám,h a mai modern világban már kevésbé ítélkeznek az emberek, de a tapasztalataim szerint azért nem ennyire jó a helyzet. Sokan szimplán unatkoznak, és ezért kell mindig mások életén csámcsogniuk, vagy magukból indulnak ki.

A helyzet amúgy szimplán az, hogy eléggé válogatós vagyok, szeretnék párt, de nagyon nem mindegy, hogy ki lesz az, mert bármilyen hihetetlen én tényleg komoly kapcsolatot keresek és nem csak valakit 1-2-3-4-5 évre,akivel elvagyunk aztán szétmegyünk(mint amit a kortársaimnál látok jellemzően), nem akarok életem végéig egyedül maradni és munkamániás sem vagyok, vannak barátaim,hobbijaim ,nem görcsölök rá a párkeresésre, nem akarok mindenáron párt, ha így lenne bármikor össze tudnék szedni valakit,aki velem van, régebben bele is mentem ilyen kapcsolatokba,de kiégtem tőlük,nem látom értelmét, így egy ideje már inkább bele se kezdek ha már az elején nem érzem az erős összhangot.

2023. jún. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%
Az, hogy valaki vonzó, azt jelenti, hogy ŐT AKARJÁK sokan, azt nem, hogy ő akar. Mintha itt sokan azt hinnék, a szép embereket viszik, nekik nincs akaratuk.
2023. jún. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!