Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha online ismerkedés során...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha online ismerkedés során két ember nagyon megérti egymást, akkor nagy eséllyel élőben is így lenne?

Figyelt kérdés
Nálatok már volt olyan eset, hogy mondjuk valakivel hónapokon keresztül online beszélgettetek, és végül élőben is ugyanolyan jól kijöttetek, mint neten?

2023. jún. 26. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem általánosságban igaz.

Nyilván előfordulhat, hogy élőben valami nem tetszik a másik külsejében vagy viselkedésében, de szerintem ha hónapokig tartó chatelés alatt szimpatikusok vagytok egymásnak, akkor ez előben sem lenne másként.

2023. jún. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Minel tovabb es jobban elhuztam az idot valakivel online az elso talalkozo elott, annal furabbak voltak nekem ezek a talalkozok.


Szerintem fontos, hogy lehetoseg szerint minel hamarabb (amikor mar mindkettotoknek kenyelmes) talalkozzatok, hogy egyikotokben se alakuljon ki valami teves kep a masikrol.

2023. jún. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg meg az jutott eszembe, hogy eleg rossz tud lenni, amikor valaki naivan azt hiszi online beszelgetesek alatt, hogy akar megtalalta azt a tarsat, akire vagyik, aztan nagynehezen talalkoznak ugy, hogy az egyik (vagy mindkét) fel fejeben mar kialakult valami elkepzelt kep a masikrol, aztan eloben meg csalodas lesz, mert nem olyan.
2023. jún. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%

Itt volt már alkalmam arra, hogy hosszabb hónapon keresztül beszélgettem valakivel, ami oda-vissza ment. Majd elküldtem az illetőnek egy videót (normális videót!), amin szerepeltem, és 360 fokos fordulat történt, az is min. 2*.

Igen, ez nem élőben történt, csak majdnem, de a lényeg, hogy nagy-, nagyon nagy bukta tud lenni, ha a felelk találkoznának egymással.

2023. jún. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
360 fokos fordulattal ugyan Abba az iranyba haladsz.
2023. jún. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Volt már, de a témánál maradva olyankor legtöbbször csak barátságra futotta, ha sor került találkozóra.
2023. jún. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt ilyen igen, többször is.
2023. jún. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyi igazság van benne, hogy már online is kell egy minimális szikra, ahhoz hogy egyáltalán randira menj vele. De nyilván a teljes összkép élőben fog kiderülni. Nekem az a tapasztalatom, hogyha online döcögősebb volt a beszélgetés, akkor élőben is ilyen volt. Dögunalmas randi, nulla vonzalom. De ha jól ment online, akkor az se garancia a sikeres randira. Ezért fontos a személyes találkozás minél előbb. Tapasztalat alapján, ha az online ismerkedés során ugyan nagyon jól mentek a dolgok, nagy volt az összhang, de a találkozás hónapokig húzódott, akkor annak pofára esés lett a vége. Ellenben ha rövid időn belül megvolt a tali, akkor sikeres volt a randi is. Tehát én azt tudom javasolni, hogy ha online nem gördülékeny a beszélgetés, akkor nem érdemes randira menni, jobb hagyni. Ha online gördülékeny a beszélgetés és jó az összhang köztetek, akkor pedig érdemes minél hamarabb, lehetőség szerint 1-2 héten belül megejteni a személyes találkozót
2023. jún. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!