Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a lányok korábban érnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok korábban érnek?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy egy 15 éves lány egy 20 évis pali szintjén van, akkor a korukbéli fiúk hogy érvényesülnek? Sok korai huszasnak van tini barátnője mert a velük egykorú nőkkel nincsenek egy szinten mivel a lányok jóval korábban érnek agyilag is és ahogy észrevettem 19 éves kortól felfelé sokszor 30-40 es vagy akár idősebb palit keresnek maguknak.
2023. jún. 27. 01:14
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Aha. És mi a kérdés?
2023. jún. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Oda van írva, ha a velük egykorú fiúkat érettlennek tartják hogy tudnak ők 20 éves koruk előtt érvényesülni?
2023. jún. 27. 01:19
 3/11 anonim válasza:
79%
Talán úgy, hogy korábban érnek.
2023. jún. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezek szerint későn érő vagyok, 23 évesen is jó ha 18-nak néznek, mindenhol elkérik a személyim ahol nem ismernek.
2023. jún. 27. 01:23
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Aham s nem volt olyan osztálytársad, vagy bárki más a környezetedben akinek vele egykorú barátnője volt? Szerintem bőven volt - na szerinted ők hogy csinálták? Az ő barátnőjük is illeszkedik a "nők korábban érnek" teóriádba?

Bocs haver, de te inkább rinyálsz, picsogsz mintsem kérdezni akarnál bármit is.

2023. jún. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kis osztály volt, idősebb paliknak volt fiatalabb csaja. Egyébként meg elég ködösek az emlékeim arról a korszakról.
2023. jún. 27. 01:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha valós válasz érdekel, akkor kicsit tudományosabb irányba indulj el, és érdemes magadnak kikaparnod a gesztenyét. Ezt az idősebb pali dolgot kicsit eltúlzod, bár nem tudom, mennyire általános dolog ez. Ahogy azt sem, hogy ennek mennyi köze van az érettséghez. Nehéz lenne bizonygatni, hogy 19 év felett testileg vagy szellemileg érettebb lenne egyik nem a másiknál.
2023. jún. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Gondolom egyéni, nem mindenkinek olyanok a génjei hogy 14 évesen 17-nek tűnjön alapvetően izmos testel.
2023. jún. 27. 02:56
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a lányok korábban érnek dolog túl van misztifikálva. Mármint tini korban tényleg korábban érnek, de hogy egy 15 éves lány egy 20 éves fiú "szintjén" lenne, azt azért nem mondanám.


Inkább az van, hogy egy 15 éves lányért 15-től 20 éves korig már mindenki versenyben van, és a 20 éves fiú értelemszerűen előnyben van. Ettől még a 15 éves lány nincs a 20 éves fiú érettségi szintjén.


Felnőttként is rárepülnek a 35+-os férfiak a huszonéves lányokra, de annak, hogy a fiatal lányokra mindenki bukik, semmi köze az érettséghez.


Az eredeti kérdésedre, miszerint hogyan lehetsz versenyben a korosztályodban persze ez nem válasz. Talán annyiban könnyítés, hogy ez nem egy biológiailag eldöntött dolog.


Amúgy meg 18 évesen próbálkozhatsz te is a 15 éveseknél. Arra azért figyelj, hogy 14 év alattiakkal ne szexelj, mert azért börtön jár.

2023. jún. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hááááát...


Engem is mindig ezzel a szöveggel akartak lebeszélni a fiatalabb fiúkról, még 20 éves korom felett is. De rám nem igaz ez vagy nem tudom. Az első exemmel meg nagyon nem illettünk össze, pedig én 16 voltam ő 20. És nagyon meglátszott, hogy ennyivel idősebb. Én gimibe jártam, ráadásul 5 évesbe, így amikor összejöttünk, még 4 évem volt. Ő másodéves egyetemista volt. Nekem még ki se kellett találnom, mivel foglalkoznék, ő meg már túl volt szinte a felén a tanulmányainak. Ő már mindent megélt, ami nekem még csak most jön, érettségi, nyelvvizsga, jogsi, bulik, élmények, tini hülyeségek. Ráadásul neki ilyen lenéző személyisége is volt. Bántott azért, mert nem tanultam még azt, amit ő már tud (tanterv szerint haladunk b+, hogy tudnám a tizenkettedikes tananyagot tizedikben?!). Minden amit lelkesen meséltem neki, ő úgy reagálta le, hogy "én ezen már rég túl vagyok", "nekem ez már megvolt". Kialakult bennem egy hamis kép a húszasokról, hogy ők már mind kibulizták magukat és csak a jövőjükre koncentrálnak, befásultak, semmi nem teszi őket boldoggá. Azt hittem, 20 éves koromtól vége az életemnek és öreg leszek mindenhez. De kiderült, hogy csak ő volt ilyen :D


28 vagyok és a párom 26, tehát két évvel fiatalabb, meg se érezzük, nincs ilyen korban már az, hogy 4-5 évvel le van maradva a fejlődésben. Ugyanakkor akar házasságot és gyereket is, mint én.


De minden ember máshogy érik. Én olyan 20-21 évesen kezdtem érdeklődni felnőtt dolgok iránt, pl hogy jaj majd egyszer albérletet kell fizetnem és főállásban dolgoznom, milyen durva már, hogy lehet ezt kivitelezni? Más lány meg már full felnőtt gondolkodású 17 évesen.

2023. jún. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!