Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Máasok elöt mosolgok otthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Máasok elöt mosolgok otthon pedig rá esek az ágyra és zokogok. Nem tudom mért van ez?! Pedig vannak barátnöjim meg barátom is. Mi lehet az oka? h nem tudom meg mondani másoknak a bajom? és nem tudom el mondan magamnak sem

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
44%

Az ok baromi egyszerű:lelkiismeret-furdalásod van,amiért nem tanultál meg helyesen írni,s így is átengedtek alsó tagozatban!

A megoldás is baromi egyszerű:tanulmányozd A magyar helyesírás szabályai c. könyvet,ha pedig nincs meg ez a könyv remek karácsonyi ajándék lesz.Esetleg kérd egy kicsit előbbre,hogy minél hamarabb meg tudj tanulni helyesen írni!

15/L

2010. okt. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hú, ez sajnos nagy baj, ez azt jelenti nincs egy IGAZI barátod sem, ezt egy olyan emberrel kúrálhatod ki, akivel szívesen ölelkezel--> szívből jövő ölelés képes meggyógyítani.

Ha akarod, szívesen segíthetek:) csak akkor írj rám privibe

üdv:)

2010. okt. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 nielindi ***** válasza:
72%
mert legbelül éget, mar, hogy nem tudsz helyesen írni!!!!!
2010. okt. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%

köszönjük 15/L de a kérdésre nem ez a válasz. szal ha ilyen hülye kommenteket írsz inkább látogass el ide:


[link]

2010. okt. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Köszönjük válaszodat AnoName29.Bizonyára ezzel megoldódik a kérdező problémája-.-"
2010. okt. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fú, ez a helyesírás már megint, ha valakinek nem tetszik nem kell válaszolni...., nem lehet mindenki helyesírási bajnok.
2010. okt. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
na csak azért h egyesek örülhessenek próbálok választ adni...sok oka lehet:gátlások, családi problémák vagy akár sz@rul neveltek...passz igazából el kellene rajta gondolkoznod, visszagondolni mi válthatta ki ezt
2010. okt. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Moszuke ***** válasza:

múltkor én is ráestem az ágyra annyira fájt majd elsírtam magam. ez normális ha az ember összetöri az csontjait..

22/f


mások előtt én is csak egy maszkot mutatok, nekem sincs túl sok tag akikkel megoszthatom az érzéseim, és az igazi énem.

de a nincs túl sok az még mindig több mint a nulla.

keress valakit akivel lelkizhetsz:) tényleg megéri.. és lehetőleg veled egynemű legyen.

tapasztalat.. ha ellenkező neműnek sírod ki magad abból jó nem lesz:-/

2010. okt. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jajj köszönöm aki normális vállazt adot nekem :) am lehet h kéne talállnom mgamnak egy olyan embert akinek ki tudom besszélni magam de még nem nagyonmegy..:S
2010. okt. 13. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!