Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg fiúk! Ti hogy mondtátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Ti hogy mondtátok el otthon?

Figyelt kérdés

És hogy fogadták?? Írjátok le részletesen légyszi...


Homofób válaszokra nem vagyok kíváncsi.


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2011. nov. 2. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagyok meleg de annyit tudok tanácsolni, hogy ne kertelj. Mond meg. Legyél komoly, de akármit mondanak neked, ne próbálj mentegetőzni! Csak közöld velük. Semmiképp nem mutasd magad gyengébbnek, sőt próbáld magad erősebnek mutatni azáltal, hogy elmondod.
2011. nov. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
jó a segged apu;) nemhiszem hogy örülnének...
2011. nov. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%

apa, anya tudjátok amikor a múltkor elkéredzettem itthonról, hogy bulizni megyek...hát nem bulizni voltam, hanem a bu.zi parádén ráztam a buzzancs testem.


ez van.

2011. nov. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
15%

Így:

"Anyu, apu! A ti unokátok egy darab szar lesz.

2011. nov. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Hát szerintem függ attól hogy milyenek a szüleid, ha szigorúbbak akkor kicsit nehezebb ha nyitottak akkor jobb ha csak megmondod. Amúgy hetero vagy, ötletem sincs mit lehetne mondani. De az fontos hogy éreztesd velük hogy ettől még normális ember vagy és ugyan az a személy akinek megismertek.

Hetero szemmel valószínűleg elsőnek egy sztereotípia lesz a fejükben hogy magadat mutogatva mész a felvonulásra. Meg ful rózsaszínbe meg tütübe fogsz járni, illetve hogy előttük fogsz a barátoddal enyelegni. Ezeket kéne elsőnek kiverni a fejükből hogy te is ugyanaz vagy aki eddig csak nem lányokkal vagy hanem fiúkkal.

Fontos hogy ez ellen nem tudnak mint tenni akár mennyire is lesznek dühösek és ennyi erővel már el is fogadhatnák.

2011. nov. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%
a faszom faszt akar,nem puncit
2011. nov. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2011. nov. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

Én még csak a nővéremnek mondtam el itthon.

Egyszerű volt: "meleg vagyok"...és vártam a reakciót, ami egy kisebb sokk volt.

Aztán megköszönte, hogy elmondtam neki és kérdezed 1-2 dolgot.

2011. nov. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: Már elmondtad? Hogy fogadták ha igen?

Ja, és én is meleg vagyok, de csak pár megbízható barátomnak mondtam el, ha rajtam múlik akk. itthon sosem tudják majd meg :)

2011. nov. 10. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem mondtam el. :/ 2 jó barátom tudja csak...
2011. nov. 14. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!