Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ezt is figyelembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ezt is figyelembe kell már venni?

Figyelt kérdés

Elég rég beszélő viszonyban vagyok egy sráccal... egyszer lefeküdtünk. De annyira picike neki.

Mindegy tudni kell hogy vállalkozó. Saját autó saját ház, pénz. Na már most ezek hiába vannak meg a szikra akkor is hiányzik de mégis aki tudja hogy udvarol szinte vadidegen emberek is azt mondják hogy már azt a világot éljük hogy ezt is figyelembe kell venni hogy milyen jó életem lenne mellette.. nem szenvednek hiányt semmibe..


2023. jún. 28. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Optikai csalodas.. csak a szemednek fáj..
2023. jún. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"nem szenvednek hiányt semmibe"

Ja csak a kielégítő szexuális életben.

De hát ha neked ennél fontosabb az, hogy milyen autóval jársz, te bajod

2023. jún. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod, hogy mit veszel figyelembe, vagy mit nem. Itt nincs olyan, hogy "kell".
2023. jún. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen párom. A mi kapcsolatunkat megölte az hogy a szexuális èletünk 0 volt. Nekem sokkal többre volt igènyem mint neki. Új dolgokra sem lehetett rávezetni. A pèmz ès az anyagi jólèt az nem minden.
2023. jún. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez fontos, akkor vedd figyelembe.
2023. jún. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Jót mond az 1-es, de a ti esetetekben ezt csak te tudod eldönteni, te tudod, mit látsz és mit érzel.
2023. jún. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Inkább csóró legyen rendes szerszámmal..
2023. jún. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mekkora az a kicsi? Nem mindegy, hogy 7 centis neki, vagy 13, de neked az sem elég…
2023. jún. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8%
8. Na ja.. ha az atlagra mondjq hogy nagyon kicsi akkor svéd csere diakokkal dugadta eddug magat..
2023. jún. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kb mint a kis ujjam.... hozzáteszem elég kicsi a kezem! Szóval az átlag méret az nekem elég ez jóval kisebb. De itt nem feltétlenül csak ez a fontos de hogy csak az anyagi jó lét legyen fontos azért az nekem meredek...
2023. jún. 30. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!