Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedésnél a különböző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél a különböző szinteket figyelembe kell venni vagy teljesen mindegy mert úgyis mindenkinek más a szép és a szépség szubjektív?

Figyelt kérdés
2022. jún. 26. 17:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
A rózsaszín ködfelhőt előadó álszent emberkék szerint a szépség relatív, de azért a gyakorlat azt mutatja, annyira mégsem az. Szóval, ha valaki nem akar sorozatos kudarcokba futni, érdemes figyelembe venni a szinteket.
2022. jún. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mindenki a saját szintjén talál. Nők dugásra esetleg találhatnak egy kicsivel magasabb szintű faszit is, faszik viszont nem. Amúgy meg miért nem tapasztalod meg te magad. Menj oda pár szép nőhöz, aztán vond le a következtetéseket...


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2022. jún. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mindenképp kell a vonzalom. Általánosságban vannak olyan emberek, akik kb. az ellenkező nem minden tagja számára bizonyos szempontból vonzóak, de vannak olyanok is akik alapvetően nem szépek, nem csinosak, de mégis valami oknál kifolyólag vonzalmat tudnak ébreszteni valakiben, még ha súlyos hibái is vannak ha objektíven nézzük, mint pl egy igénytelen fogsor (lepedékes, sárga)
2022. jún. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha férfi vagy és megvan a kölcsönös vonzalom akkor nyert ügyed van. Ha nincs meg akkor teperhetsz akárhogy a nő még csak figyelni sem fog rád, max letilt a p*csába. Szóval nagyon nincs mit figyelembe venni. Vagy bejössz a nőnek, vagy nem. Ez nagy mértékben függ a kisugárzásodtól.


Ha meg nő vagy akkor teljesen mindegy mert úgyis találsz magadnak csávót napokon belül.

2022. jún. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Picit segítek:

̶E̶z̶ ̶n̶a̶g̶y̶ ̶m̶é̶r̶t̶é̶k̶b̶e̶n̶ ̶f̶ü̶g̶g̶ ̶a̶ ̶ ̶̶̶k̶̶̶i̶̶̶s̶̶̶u̶̶̶g̶̶̶á̶̶̶r̶̶̶z̶̶̶á̶̶̶s̶̶̶o̶̶̶d̶̶̶t̶̶̶ó̶̶̶l̶̶̶ Ez kizárólag a külsődtől függ.

2022. jún. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom, pasi vagy, szóval szintezzél nyugodtan, nektek úgyis Mind1, lyuk, lyuk. Én meg továbbra is szinttől függetlenül annak fogom széttenni a lábam, aki tetszik. Nekem az is számít, ki van a farok végén.
2022. jún. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
#5 Ezt általában a megkeseredett 30 as korosztály állítja mély meggyőződéssel. Volt már barátnőm aki rohadtul nem az én "szintemen" volt, naponta próbalkoztak be nála mások, 2 évig voltunk együtt. Ő elsőkent a kisugárzásomra, határozottságomra figyelt fel. A külső másodlagos volt.
2022. jún. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
21%

#7


Nekem is volt már 100 000 000 euróm, csak mégse. Ugye érted. Messziről jött ember azt hazudik, amit akar ;).

2022. jún. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%
"Ő elsőkent a kisugárzásomra, határozottságomra figyelt fel. A külső másodlagos volt." - Ha a kisugárzás alatt pénzt értesz, és a határozottság alatt egy vezető beosztást, akkor már érthető :)
2022. jún. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

#8 Leírtam azt ami velem törtent, hogy te ezt nem vagy képes elhinni, vagy felfogni az teljesen rendben van. Nem tisztem bizonyítani bármit is. Főleg nem a gyakorin. De már a hozzáállásod is mutatja, hogy mennyire elkeseredett lehetsz. Sajnálom ezt.


#9 Se penzem nem volt akkoriban, se vezető beosztásom. Sőt, se kocsi, se saját lakás vagy albérlet. Csak én voltam. Látott bennem valamit ami megtetszett neki és ennyi. Es nem a külső volt az.

2022. jún. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!