Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "A nőnek mindig igaza van!"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"A nőnek mindig igaza van!" Ez tényleg igaz, vagy csak egy poénos beidegződés, szállóige?

Figyelt kérdés
Avagy, jobban jár egy férfi ha mindenben igazat ad a nőnek, különben megkapja a nyakába a veszekedést, hisztit!?
2023. jún. 28. 23:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Esetfüggő.
2023. jún. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Attól függ, ha a férfinak nincs kedve vitatkozni, akkor ráhagyja.
2023. jún. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Aki nem hülye, az gyorsan (azonnal) ráébred arra, hogy ha vitában csak úgy "ráhagyják" (ti. hogy neki van igaza). Egyúttal az is leesik neki, hogy ez az iránta (mint másik ember iránt) való tisztelet teljes hiányának a jele. Én egyébként ezt a fajta viselkedést "tapintatos elmeorvos viselkedés"-nek nevezem, és nekem sem ilyen partner, sem ilyen (sz*r) kapcsolat nem kéne sosem.
2023. jún. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%
3. igazad van
2023. jún. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
37%

Ha igazam van, akkor én nem szoktam annyiban hagyni. Nem vagyok hajlandó ráhagyni.


36F

2023. jún. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Inkább ócska, buta, szexista frázis. Poén nincs benne.
2023. jún. 29. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

6


Ezt a "szexista" szót jó lenne, ha kitörölnéd a szótáradból. Hányadék balos szó. Csak a dekadens agyalágyultak használják.

2023. jún. 29. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

6


Angolul még elmegy, de magyarul kifejezetten a gyomrom felfordul.

2023. jún. 29. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
Akkor menj egyet hányni nyugodtan, hátha megkönnyebbülsz, de én nem fogom a te kedvedért nem használni.
2023. jún. 29. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

Kicsit idejét múlt.


“Régen” (nagyszüleink idejében) a nők szervezték a család mindennapi életét. Általában a férfiak “csak” dolgoztak, ezért a nők sokkal inkább átlátták, hogy mit hogyan érdemes intézni a hétköznapi problémáknál (pl. a férfiak nem nagyon foglalkoztak vele mit érdemes főzni, hogy osszák be a hétvégét a saját idejüket leszámítva, mi van a gyerekekkel stb.).


Régen ez kb. arra vonatkozott, mintha ma azt mondanád, hogy a könyvelő ne kezdje el magyarázni az IT-snek, hogy hogy kell végeznie a munkáját és fordítva. Csak nyilván a nők nem tudtak nagyon beleszólni, hogy a férjük mit csinál munka címén. A férj viszont jobban járt, ha “mindent” ami nem volt nagyon fontos ráhagyott a feleségre és nem szólt bele.


Mióta a férfiak is viszik a háztartást, tartják a kapcsolatot a rokonokkal és foglalkoznak a gyerekkel, azóta több beleszólásuk is van az otthoni feladatok megoldásába.

2023. jún. 29. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!