Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzzem le a korábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le a korábbi kapcsolatomból fakadó rossz beidegződéseket?

Figyelt kérdés

Exemmel 3 év után szakítottunk (vagyis előtte már többször is, de 3 év után véglegesen), mert elég durván karrierista, munkamániás volt. Nem voltak estéi, hétvégéi sem sokszor, nyaralás alatt is állandóan csörgött a telefon, többszaz km távolságból kellett intézkedni, nem tudott elszakadni a teendőktől és lélekben normálisan velem lenni.


Jelenlegi barátom ugyanez. Rengeteg dolga lesz jövőhéttől. Ő mondjuk nem vállalkozó, hanem alkalmazott, de jövőhéttől kezdi az egyetemen a mesterkepzest is nappalin, mellette munka, ezek mellett elég sok mást is bevállal... Ami nem lenne kötelező. És egy dologgal csúszik, akkor csúszik a többivel is, ma is például este 6 után végez egy munkával (terepen)és utána kell visszamennie még az irodába dolgozni...


Igazából én erre az egészre az átlagosnál jobban ugrom, mert olyan mélyen belém égett a korábbi kapcsolatomból ez a dolog, hogy én már a szakításon gondolkodom, nem akarom ugyanazt eljátszani a jelenlegi barátommal, mint az előzővel.


Nekem is van munkahelyem, ráadásul egy elég nívós hely, 40 óra munka, én sem unatkozom, van szociális életem is, sportolok is... De mégsem vállalom túl magam. Van időm bőven a kapcsolatra.



#elfoglaltság #Tulvallalas
2021. aug. 31. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáltál már vele erről beszélni? Kb hány órát tudtok együtt lenni egy héten?


Nálunk elég hasonló volt a helyzet. Hétköznap iszonyatosan be van táblázva a párom, viszont cserében a hétvégéket teljesen velem tölti.


A hétköznapi kevés talit az összeköltözéssel oldottuk meg. 🤭

2021. aug. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hétvégén 1 napot vagyunk együtt, hétköznap 1 estét. De jövőhéttől még több dolga lesz, mert kezdődik az egyetem.
2021. aug. 31. 22:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért nem vagytok együtt egész hétvégén?
2021. szept. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mert a hétvége egyik napján is dolgozik
2021. szept. 1. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!