Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van reális esélye párt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van reális esélye párt találni egy ilyen fiúnak?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok, ezért furcsán is hathat a fiú megnevezés, de pont ezért írtam ki a kérdést, mert úgy érzem elszállt az idő, miközben minden szinten egy 20 év körüli srác szintjén ragadtam le. Nem is volt még komoly párkapcsolatom, szóval már alapból emiatt nem is igazán látok rá esélyt. Nincs jó szakmám, 6 éve végeztem az egyetemen, nem is sikerült a diplomával elhelyezkednem, aztán belekényelmesedtem a nem túl megerőltető, alacsony fizetést nyújtó munkákba. Azt lehet mondani sodródtam az árral. Az egzisztenciális hátterem így lényegében nulla, a korombeliek közül sokaknak saját lakása van, nekem nem is tudom lesz-e valaha, ha így haladok akkor nem. Szóval röviden és tömören ennyi. Ha valaki a kinézetemre kíváncsi, küldök privátban képet.
2023. jún. 29. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Persze. Az a kérdés, hogy kinél, és hogy ők téged egyáltalán érdekelnek-e.
2023. jún. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Hát haver ezt mondom én is mindenkinek, hogy az idő extrém gyorsan repül, de senki nem hiszi el addig, amíg a saját bőrén tapasztalja.
2023. jún. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sose késő fejlődni! Vannak e terveid? Kidolgoztad, hogy változtatod meg amiket nem szeretsz magadon vagy a viselkedésedben? Ha a potenciált mutatod az érdrklődőknek, a múlttal nem feltétlen fognak foglalkozni.
2023. jún. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%
Nagyon jól kell kinézned, hogy alacsony fizetéssel és lakás nélkül esélyed legyen bármilyen lánynál.
2023. jún. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, de a karriered tedd rendbe és tűzz ki magadnak célokat.
2023. jún. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

"a korombeliek közül sokaknak saját lakása van" - Szerintem itt arra gondoltál, hogy a korodbeliek közül keveseknek, de náluk is inkább a bankjuknak van ingatlanjuk, amikben ok lakhatnak.


Komolyan egy ilyen elcseszett ingatlan piacból akarsz következtetést levonni a társkeresésre? Szinte mindenki más szenved azért, hogy ingatlanja legyen és ma már ez elég nagy luxusnak számít itthon, föleg tehermentesen.


Amúgy küldhetsz képet tesó, mondok egy objektív véleményt.

2023. jún. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%
Elhiszed vagy sem, teljesen mindegy milyen vagy mint ember. Lehet neked 100 meg 100 jó tulajdonságod, a kutyát sem fogja érdekelni. A szexuális kisugárzás visz mindent. Az összes többi csak sallang. 20 év tapasztalata. Egy nő szemet huny minden felett ha szereti a szexet, és baromi jól nézel ki. Ez is 20 év tapasztalata.
2023. jún. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!