Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fordult-e már elő veled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordult-e már elő veled olyan, hogy erősen vonzódtál valakihez, és a másik is szimpatizált veled, de a nagy korkülönbségnél fogva nem teljesült be a szerelem, mert a másik fél úgy gondolta, hogy úgysem működne a kapcsolat?

Figyelt kérdés

2023. jún. 30. 16:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, de szerencsére addigra túl voltunk néhány nászéjszakán:)
2023. jún. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm, hogy válaszoltál!


Engem az érdekelne, hogy a nagy korkülönbség tényleg elrettenhet egyeseket, ezért nem mernek lépni? Egyes emberek attól tartanak, hogy a nagy korkülönbség később balul üthet ki?


Nemrégiben történt meg velem az, hogy beleszerettem egy férfiba, aki 3 évtizeddel öregebb nálam, de korántsem tűnik annyi idősnek, amennyi, mert nagyon jól tartja magát.. Sokat beszélgettünk (sokan mondták az ismerősök közül, hogy szemmel láthatóan szimpatizál velem), és színt is vallottam neki.. Meglepődött, aztán annyit mondott, hogy ne álmodozzak, mert úgysem működne.. Persze ez nem azt jelenti, hogy megromlott volna a kapcsolatunk, ha összefutunk valahol, váltunk 1-2 szót. Tudomásul vettem a helyzetet..

2023. jún. 30. 17:03
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Én nem utasítanálak el. Nem mindenki reagál jól ilyesmire.
2023. jún. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Igen, ez igaz..

2023. jún. 30. 17:14
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

Ekkora nem volt, "csak" 19 év. Ő hajtott rám, egyéjszakás lett volna, de többet akartunk. Közben jött a hülye elméletével, hogy ez úgyis csak addig lehet, amíg nem találok fiatalabbat, mert minek kellene ő nekem. Számításba se vette, hogy kell.

Nekem ez teljesen elvette a kedvem, nem gondoltam, hogy így elkönyveli ezt. Főleg hogy jó ideje olyan bárgyú mosollyal megküldött kiskutya pillantásokat vetett rám, hogy tuti, nem csak szexet akart.

Aztán leesett neki, hogy én nagyon is terveztem volna vele, de a hozzáállása, és hogy elkönyvelte magában a véleményem, kiábrándított. Utána már kellettem volna..

2023. jún. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
Én ezért szakítottam egy 8 évvel idősebb nővel 1 év után
2023. jún. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy írtatok!


5-ös, 6-os, sajnálom, hogy így alakult.. :( 5-ös, nem csodálom, hogy kiábrándultál..

2023. jún. 30. 17:29
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Nálam egy lány azért ódszkodott, mert 20 voltam, ő meg 32, aztán hamar rájött, hogy a kor semmi, és én érettebb voltam, mint a 40esek, akikkel előttem volt.
2023. júl. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál!
2023. júl. 4. 14:36
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A 20 éves nő még éretlennek tartott 30 evesen ezert egy 22 evessel dugott majd egy 40 essel.
2023. júl. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!