Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarhat egy nő kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarhat egy nő kapcsolatot egy nála közel 20 évvel idősebb férfitől?

Figyelt kérdés
Túl van 2 házasságon. Van 2 gyereke. Nálam jobb kinézetben, anyagilag. Gondolom nem életcélja hogy pár év múlva egy papit ápoljon. Részemről örülök a lehetőségnek, de nem értem. Mondtam neki, hogy nem lennék ideális társ. Nem érdekli.

2023. márc. 28. 08:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Tetszel neki? Anyagiak?
2023. márc. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

1

Tetszel neki? Na ne vicelljünk, 20 év.

Anyagiak? Írtam, hogy jobban áll. Nem kicsivel.

2023. márc. 28. 08:25
 3/23 anonim ***** válasza:
97%

Elég nagy szarként tekintesz magadra.


Az én nagypapám 88 éves és mamámmal (83) ellátják magukat a házuk körül. 2 évvel ezelőttig, amíg covidosak nem lettek addig papám biciklizett is, meg eljárogattak otthonról maguktól. Élni akar még a papám is, kertészkedik, tavaly mondta, hogy ültetett egy fát, ami majd csak 5 év múlva fog termést hozni és azt is látni akarja. Nem értem miért kell ápolandó papiként hivatkozni magadra.

65 évesen vett magának számítógépet, 85 évesen kapott pár éve okostelefont, amivel tud hívni, sms-ezni, fényképezni is. A számítógépen is tud internetezni, szokott az internetről rendelni, szoktunk skype-olni, tud emailezni, stb. Ezeket csak azért mondom, hogy nem muszáj 60-70 között lerobbanni és meghalni.

2023. márc. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

"Tetszel neki? Na ne vicelljünk, 20 év."


Én fiatal férfi vagyok, de néha nekem is szoktak 20 évvel idősebb nők is tetszeni.

2023. márc. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem tanult a múltból. Képtelen egyedül lenni. Kell neki valaki, most éppen te vagy elérhető, így megfelelsz.
2023. márc. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

5

Estleg tanult és gondolja én már nem hagyom el?

2023. márc. 28. 08:42
 7/23 anonim ***** válasza:
81%
En erre ráfáztam mikor azt hittem a 20 évvel idősebb nem hagy el. Mondjuk el nem hagyott hogy talált egy balekot de minden nőt megkörnyékezett mert szüksege volt az elismerésre az egójának.
2023. márc. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
Elég naiv, ha ezt gondolja kérdező. Tehát nem tanult. Bárki bármikor elhagyhat egy másik embert, vagy így vagy úgy. Erre nincsen garancia. Elég kapcsolatfüggő a nő. Nekem egyetlen házasság is elég volt, hogy ne vágyjak újabbra. Neki kettő sem. És az ötödik sem lesz elég. Valószínűleg annak híve, hogy mindenáron együtt legyen valakivel, és nem tűnik abszolút válogatósnak. Lehet ezzel is úgy van, hogy majd megváltoztat téged a saját ízlése szerint. Van esélye rá?
2023. márc. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
50%
LOL - Mitől kellene egy vagy két sikertelen házasság után úgy dönteni, hogy soha többé nem akar semmilyen kapcsolatot az ember? Ez nem valami alaptézis, hogy erre mindenki rájön X számú kapcsolat/házasság/idő után.
2023. márc. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
48%

"Túl van 2 házasságon. Van 2 gyereke"



A korabeli ferfiak lehanyjak az ilyen not....



38F incel

2023. márc. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!