Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mi a célja velem? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi a célja velem? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja megismertem egy férfit, akivel először nem akartam semmit, de ostromolni kezdett, és sikerült levennie a lábamról. Mindenáron meg akart kaparintani és el is érte, amit akart. Még nem találkoztam vele sokat, csak hetente 1-2 alkalommal, így megismerni sem volt még alkalmam. Sajnos az ismerőseit sem ismerem, így közös barátok útján nem tudok választ kapni a kérdésemre, pedig az lenne a legegyszerűbb. A történet az, hogy nagyon ritkán tudunk találkozni, mert olyan karra jár az egyetemen, ami nagyon kemény, éjjel nappal tanul, és hétközben egész nap órákon van. Mikor nagynehezen összejön egy-egy találka, akkor nagyon jól érzem magam vele, és úgy érzem, ő is velem. Úgy bánik velem olyankor, ahogy még előtte soha senki, szinte éget a vonzalma és a kedvessége. Minden alkalmat megragad arra, hogy kimutassa, elmondja, mennyire kedvel engem, milyen különlegesnek tart és hogy milyen szép vagyok. De a probléma ott kezdődik, mikor elválunk egymástól. Utána mintha teljesen a visszájára fordulna minden. Egyszerűen nem tudom elérni, írok neki, neten, sms-ben, hívom. De van,hogy 2-3 napig nem tudom elérni. Mire sikerül váltanom vele pár szót msn-en, mindig bocsánatot kér, sajnálkozik, elmondja, mennyire elfoglalt, milyen sokat kell tanulnia, és hogy hiányzom neki. Mindig ígérgeti, hogy ekkor és akkor találkozunk majd, én mindig készülök rá, várom egész este, aztán sokszor mégsem lesz semmi a találkából. Az ilyen esetekért később mindig bocsánatot kér, és elmeséli a "kifogásait". De amikor végre újra találkozunk, olyan, mint amilyennek leírtam az elején.


A problémám az egésszel az, hogy nem tudom mit is akar tőlem. Lehet, hogy minden kifogása igaz, és egyszerűen tényleg nem ér rá az iskola mellett. Tisztában vagyok vele, hogy tényleg rengeteget kell neki tanulni és nagyon nehéz, amit csinál. De azért naponta pár mondat nem férne bele? Megfordult a fejemben a másik véglet is... hogy mi van ha minden nap más csajt hülyít és mindig azzal foglalkozik épp, aki soron van, vagy amelyikhez épp kedve támad? Már finoman próbáltam nála erre rákérdezni, de a szokásos szöveget kaptam...hogy nagyon hiányzok neki, nagyon kedvel engem és szeretne velem találkozni, de nagyon sokat kell tanulnia. Szóval nem tudom, hogy deríthetném ki, mi az igazság... ti hinnétek neki a helyemben? Vagy mit tennétek?


elnézést kérek, ha hosszú lett, csak így tudtam minden információt leírni...ami még fontos lehet: én épp a találkozásunk előtt vetettem véget egy hosszú és fájdalmas kapcsolatomnak, ezért elmondtam neki, hogy egyelőre rettegek egy újabbtól és nem szeretnék beleugrani egybe...ő ezt nagyon megértően és normálisan fogadta, elmondta, hogy semmi baj, megérti, és hogy akkor csak barátkozzunk, ismerkedjünk egyelőre, legyünk nagyon közeli barátok... és hogy mindenben számíthatok rá, bármire szükségem van szóljak, bármi baj van, szóljak...és még hasonló "túl szép ahhoz, hogy igaz legyen" ömlengések...


2010. okt. 13. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:

én egyből arra gondoltam, hogy lehet van barátnője. Mikor taliztok szoktatok mászkálni, vagy mindig "bujkáltok"?

Próbáld meg, hogy nem keresed egy ideig, nehéz megállni, de hátha észreveszi magát. Ne írj rá, ne küldj sms-t, semmit ne csinálj, csak várd meg míg ő keres, és ezt ne csak egy alkalommal, hanem többször.

2010. okt. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

többször is volt már, hogy sétálgattunk együtt, kézenfogva, elég forgalmas helyen péntek este, buliidőben, szóval bármelyik ismerőse megláthatott minket és volt, hogy beléjük is botlottunk,sőt bulizni is el szeretne vinni magával az egyik legismertebb szórakozóhelyre a városban...szóval ez a barátnő verzió szerintem kilőve...

próbáltam már a nem keresős taktikát és rám is írt egy idő után...de csak sokára, több nap után

2010. okt. 13. 01:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem akar komoly kapcsolatot, simán kibújik a dolgok alól, nehogy elmélyüljön. Nem csak szexre használ, de biztosan nem ő lesz a férjed :)
2010. okt. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt már szex is?
2010. okt. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, egyszer volt, de azóta találkoztunk már újra és nem volt, szóval nem akarja mindenáron azt...
2010. okt. 14. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!