Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti elitélitek azokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti elitélitek azokat a lányokat akik saját maguknál 15-20 évvel idősebb férfival jöttek össze?

Figyelt kérdés
2023. júl. 1. 18:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
19%
Akik nem kellenek a korosztályuknak azok fanyalodnak csak erre. Mert az időseknek elég a koruk is mást nem kell tudniuk.
2023. júl. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
35%
Nem ítélem el, még akkor sem, ha egyértelműen egzisztenciális okokból teszi ezt. Bizonyos aspektusait meg is értem, én is voltam együtt nálam 12 évvel idősebb pasival (4 éves kapcsolat) és 26 évvel idősebbel (laza pár hónapos szexkapcsolat). Azt ítélem el, ha valaki nem gondolja át egy ilyen döntés rövid- és hosszútávú következményeit, a lehetséges problémákat és kimeneteleket.
2023. júl. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
62%

11. Nem tudom mi a szarról beszélsz. Pont, hogy nehezebb összejönni egy fiatalabbal, mint egy korodbelivel. Hiszen sokan alapból nem is vonzódnak az idősebbekhez, vagy vonzódnak, de kizárják őket. Meg általában pont a saját korosztályán belül vonzóbbnak számító pasiknak sikerül összejönni a fiatalokkal, mert jól néznek még ki a koruk ellenére vagy az életben sikeresebbek, tehát olyan dolgokat tudnak felmutatni, amik vonzóak általában a nőknek. A férfiaknak meg pont, hogy külsőre jobban tetszenek a fiatal csajok.


De cáfoljatok már meg! (Felőlem lepontozhattok nullára, leszarom, csak reagáljatok már, mert amit a 11-es írt baromság.)

2023. júl. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
25%
13-as: fordítva értette szerintem. Azok a fiatal lányok fanyalodnak erre, akik nem kellenek a saját korosztályuk pasijainak, mert az idősebb pasiknak elég, hogy fiatalok. Ami néha igaz, néha nem. Nincs két egyforma kapcsolat és élethelyzet, nem lehet általánosítani. (12-es voltam)
2023. júl. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
17%
Dehogy, 20 èvvel idősebb a fèrjem, 10 évvel fiatalabb a szeretőm (mint èn).
2023. júl. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
20%

[link]


Itt is mekkora lehet a szerelem 🤣🤣

2023. júl. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

#15

Micsoda??

2023. júl. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Mi micsoda, utolsó? :D
2023. júl. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Savanyú a szőlő?
2023. júl. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#18

Csak próbálom feldolgozni :D

2023. júl. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!