Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti elitélitek azokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti elitélitek azokat a lányokat akik saját maguknál 15-20 évvel idősebb férfival jöttek össze?

Figyelt kérdés
2023. júl. 1. 18:51
A kérdező szavazást indított:
nem
igen
32 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
12%

Nyíltan nem ítélik el, csak kibeszélik a háta mögött.

"Lááányok, hát nem hisztek el, a múltkor voltam shoppingolni a Westendben, erre jön szembe a Zsófi, hát nem hiszitek el, micsoda vénember az új pasija, de hát ugye aki olyan kövér, mint a Zsófi, az nem nagyon válogathat ám, főleg, ha ketyeg a biológiai órája..."

2023. júl. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
18%
Tudjuk, hogy a pénzért. És jó gyomruk van hozzá.
2023. júl. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
31%
Nem elítélem, hanem szánom. De azt nagyon.
2023. júl. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
38%
Nem, de nem is tartom követendő példának. Valami defekt tuti van mögötte, apakomplexus stb.de ahhoz semmi közöm, nem törődöm vele.
2023. júl. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
20%

Nem a korkülönbség számít, hanem hogy a fiatalabb hány éves. Ha ilyen 20-25 körül van, akkor a férfit nézem le. Abban van grooming, mikor valaki ennyire fiatal párt választ.


De idősebb korban... nem akarom felizgatni magam túlságosan, de ha én összejönnék nálam 15 évvel idősebbel, az már nem grooming, és az Pedro Pascal, szóval miért ne.

2023. júl. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
63%
Nem a kor számít értsétek már meg, hanem a kinézet! Van olyan jóképű, magas/sportos, akár koránál 5-10 évvel fiatalabbnak kinéző férfi, aki simán talál 15-20 évvel fiatalabb 18-25 éves csajt. Meg vannak az átlagos és átlag alatti kinézetű férfiak, akik csak kiröhögtetik magukat a próbálkozással is. két 35 vagy 45 éves férfi sem egyforma csak a kor alapján! Van lúzer és van sikeres, van ronda és jóképű. Csak kor alapján tök értelmetlen besorolni az embereket, értitek, hiszen ti sem vagytok pontosan egyformák a veletek egykorú összes emberrel.
2023. júl. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%

Dehogy. Két eset van: amikor a lány még nagyon fiatal, tegyük fel 20 éves. Ilyenkor full normális hogy kalandozni akar az ember, és ki akar próbálni dolgokat. Ez a kor sajátossága: fiatalság bolondság, az ember fiatalon nem mond nemet, kell a tapasztalat, stb stb.


Ha meg idősebb, pl 35+os,akkor ott már nem számít annyira a korkülönbség.


Amit viszont nyíltan lenézek és elitélek, az az, amikor valami kapuzárási pánikos ipse fűzöget fiatal lányokat. Na az undorító, az ilyennek már réges rég nem ezen a szinten kéne lennie, és úgy ámblokk megrekedtnek tartom emberileg. Nem az, hogy etikátlannak tartom, hanem csak végtelen nagy szégyennek... (az viszont etikátlan amikor még csak nem is 20 éves fiatal felnőttek után koslatnak, hanem egyenesen tinik után)

És még mielőtt megtalálnának az önérzeteskék: akkor is szóról szóra ez a véleményem ha a fiú a fiatal, és a nő az idősebb, az viszont nem az én hibám hogy az esetek 90%ában a férfi a gáz.

2023. júl. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
Még csak nem is érdekel, hogy ki kivel van. Ha barátnőm vagy közeli családtag, akkor is csak az érdekel, hogy jól bánjon vele.
2023. júl. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%

Miért ítélném el? Az ő élete...mindeni úgy éli ahogy akarja.

Azokat az embereket rühellem, akik mindenkit megszolnak ha máshogy csinálja, más a véleménye.

2023. júl. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
22%

Én modelleket ismerek

Egyáltalán nem a helyes, magas fiatal fiúkra hajtanak, hanem rengeteg 40 sőt 50 feletti nagyon gaz kinézetű férfivel jön össze


Nem egy ilyet láttam, tudom hogy én nagyon érzékeny vagyok, de bottal sem kategória nekem

Tudnék linkelni Insta “szerelmes” képet 😂


Ez egyenlő a kválkodással, nincs különbség

2023. júl. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!