Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolkoznak az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolkoznak az emberek itt olyan szélsőségesen?

Figyelt kérdés

Olvasgattam a kérdéseket, válaszokat és feltűnt, hogy az emberek vagy nagyon feketén, vagy nagyon fehéren látják a dolgokat. Nincs köztes logikus gondolkodás, pedig a két szín között van több árnyalat is.



https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka.. - E kérdés alatt a férfi az 'erőszakos, perverz' és amit belinkelt kérdést ugyanaz a helyzet, pedig csak testiségre vágynak a párjuktól, aki valami miatt nem adja meg. A válaszok többsége a férfit hibáztatják pedig nem tudja egyik hozzászóló se valójában, hogy mi vezetett el odáig, hogy nincs intimitás.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki.. - E kérdés alatt pedig fordítva reagálnak, pedig a férfi tényleg erőszakos és a nőt kérdezik, hogy miért nem feküdt le vele.



Tisztában vagyok vele, hogy nem ugyanazok az emberek szólnak hozzá a kérdéshez, viszont több kérdés válaszai azt suggalják számomra, hogy az emberek nagyon csőlátásúak.


Szerintetek ebben van valami, vagy nincs alapja?



#paradoxon #ellentétes hozzáállás
2023. júl. 2. 11:51
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
77%

"pedig csak testiségre vágynak a párjuktól, aki valami miatt nem adja meg"


Na jó, kezdjük ott, hogy a szex még kapcsolaton belül sem JUSSA senkinek. Ha valami nem oké, a kapcsolat nem működik, vagy nem úgy működik, hogy jó legyen valamelyik félnek, az a fél nyugodtan megteheti, hogy szakít, és keres olyan partnert, akivel egyezőek az igényeik, oszt csá.

2023. júl. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
56%

Első, de a kérdező nem arra kíváncsi (szerintem), hanem inkább arra, hogy a válaszok miért térnek el úgyhogy az egyik esetben nem történik erőszak szó szerint a másikban sem valójában, de arra hajlik, mégis az első szituációban a férfit hibáztatják míg a másodikban inkább a nőt és nem erőszakos a férfi a válaszok alapján, hanem csak görény.

(Elolvastad, beleolvastál az ottani válaszokat, válaszokba?)

2023. júl. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Egyébként kérdező nem tudom rá a választ. 🤷‍♀️
2023. júl. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
65%

Az első kérdésnél szimplán egy gyökér a kérdező, a másodiknál pedig az a fura, hogy nem történt meg a szex több hónap alatt a kapcsolatukban. Tehát érthető, hogy a férfi próbálkozott, viszont az a része egyáltalán nem, hogy bezárta meg szinte kényszeríteni akarta, hogy márpedig szopja le..


A szex nem lehet kényszer és erőltetni meg zaklatni vele a másikat tapló dolog annak ellenére is, hogy fura a szituáció.. (szándékosan váratni a másikat elég hülye dolog, mert nem lesz nagyobb értéke a dolognak azért mert direkt váratod, de ilyeneket csinálni "Volt olyan, hogy bezárt a szobába, mert azt akarta, hogy lesz*pjam" meg valóban egy görény dolog. )

2023. júl. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
45%
Utolsó bocsánat, hogy hozzád szólok, de szerinted csak görény, nem erőszakos, hogy bezárta és rá akarta szedni, hogy szopja le? 👀
2023. júl. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
67%
Nem csak görény dolog, hanem erőszakos is.. Írtam, hogy nem érthető, hogy mit csinált. Ilyet nem teszünk. Azt hittem egyértelmű így is, hogy erőszakos dolog az ilyesmi.
2023. júl. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
65%
Bocsánat nem jött le, mert csak azt írtad, hogy görény dolog.
2023. júl. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Igen, tudom, de ebben a kontextusban csak tényleg egyértelműnek gondoltam, hogy az ilyen erőszakos viselkedés, ami nem helyénvaló és akkor még finoman fogalmaztam.
2023. júl. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Válaszolók nem értitek a kérdést lényegét. Az a kérdésem, hogy miért van erőszakosnak titulálva az olyan férfi, aki nem tesz semmit, csak példának okáért megjegyzi a párjának, hogy szeretne vele együtt lenni szexuálisan. Miért ő a gyökér, ahogy a 4-es nyilatkozott róla, amikor a kérdésben le van jegyezve, hogy a nő azzal manipulálja, hogy élete szerelme, de aktus nem történik?

A második kérdésben pedig miért a nő a hülye, mint ahogy írták páran, amikor szakított vele és nem tudjuk tényleg, mint írta az egyik, hogy mikor kezdődött az, hogy a férfi azzal manipulálta, hogy kötelessége az együttlét és a szop4S?

2023. júl. 2. 13:19
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

"E kérdés alatt a férfi az 'erőszakos, perverz'"


Itt most arra gondolunk amit te linkeltél vagy a linkelt kérdésben lévő linkelt kérdésre gondolunk?


Amit te linkeltél kérdés: Ott a kérdés feltevő igenis gyökér, mert igazából csak hiszti, hogy "jaj meg van tagadva a férfiak szexualitása" "jaj hadd verjük már ki, ha már nekünk nem jár a szex mindenféle módon" szóval igazából.. ott is leírtam amit leírtam. A véleményem ugyan az.


Amit te linkeltél kérdésben szereplő linken lévő kérdés: (Ez már tiszta Eredet lesz itt, szóval azt a kérdést is láttam, amivel szerintem összességében nincs baj, ha kölcsönös, de szerintem kevesen szeretik magukat úgy tárgyiasítani meg valahol én bunkó dolognak érzékelném, ha elmennék a másik mellett és egy kicsit megcsöcsörészném amikor épp arra járok, majd vissza ülnék a gép elé.. ) Egy bizonyos szinten pl megérinteni meg flörtölni nyilván tök oké, de egy szint felett szerintem bunkóság. Tekintve, hogy nem éppen mindig vágyunk arra, hogy intim területen megfogdossanak.


Itt a linkelt második kérdésben: "A második kérdésben pedig miért a nő a hülye" szerintem nem hülye, csak nincs megindokolva, hogy miért akart várni, miért nem érezte magát késznek stb.. ami alapvetően fura, de lehet van rá indok amit nem különösebben tudunk.. persze az nem számít annak amit írtam, hogy "szándékosan váratni a másikat, hogy jelezzük ezzel neki, hogy ő milyen értéket kap majd meg".. hanem pl trauma vagy valami egyéb dolog miatt én megérteném, hogy neki több idő kell. stb.. és szerintem az első ilyen kényszerítéses dolognál meg kellett volna történnie a szakításnak.



A szex pedig tovább sem kötelessége senkinek és az sem, hogy mindig készen kell állnod és az sem, hogy a másik vágyait töretlenül teljesítened kell, mert akkor "jaj ő neki el kell nyomni".. Mindezeket akkor kell csak megtenned, ha mind a ketten szeretnétek. Ennyi, pont.

2023. júl. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!