Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit mondanátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondanátok egy ilyen emberről?

Figyelt kérdés

Pár hónapig voltunk párkapcsolatban, eleinte normális volt, elvitt randizni, aztán hirtelen nem akart mást csak megd*gni. Nekem ez még korai volt, vártam volna még vele, de nem értette meg és nagyon nyomult. Volt olyan, hogy kifejeztem, hogy nem akarom kiv*rni neki, de akkor meg ideges lett, mert ahogy ő fogalmazott nekem ez ,,kötelességem megtenni, mert enélkül csak barátok lennénk" Volt olyan, hogy bezárt a szobába, mert azt akarta, hogy lesz*pjam, de világosan kifejeztem, hogy nem szeretném.

Nem az intimitással lett volna baj hanem, hogy nem értette meg, hogy nekem ez még korai, és ne erőltesse ennyire. Ekkor már nyilván nem mentünk sehova randizni, folyamatosan csak szexet akart. Volt, hogy éjfélre értem haza munkából és ő úgy gondolta, hogy 10 óra fizikai munka után biztos jól esne nekem, ha le is sz*pnám még aznap és elkezdte az arcomhoz nyomni a f*rkát. Mert nekem ez kötelességem...

Aztán ezek miatt szakítottam vele. Gondoltam, hogy vagyunk annyira felnőttek, hogy helyén tudjuk kezelni a dolgokat és nem mindenki előtt mindennek lehordani a másikat, de nem. Viszont hallottam, hogy vkik éppen a szakításunkról sutyorogtak, hogy elvileg én voltam az aki kihasználta a másikat, meg aki játszott a másikkal. És emiatt még rám néznek rossz szemmel...



2023. jún. 29. 15:17
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
28%
Pár hónapja voltatok együtt szex nélkül? Felnőtt emberek? Mégis mi volt a terved?
2023. jún. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
34%

Persze kapásból azt mondja erre az ember hogy egy erőszakoskodó barom volt a férfi.

De azért az engem is frusztrálna hogy valaki aki elvileg vonzódik hozzám, semmiféle szexuális dolgot nem akar. Bár én inkább szakítanék minthogy erőltessem

2023. jún. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
82%

Ne törődj mások véleményével, ne akarj megbeszélni semmit, mert csak szexre, orális szexre, anális szexre lettél volna jó.

Ha tovább lettél volna vele hát lehet meg is erőszakolt volna.

2023. jún. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
75%

Ezt amúgy én sem értem...

Nyilván ha nem akarsz szexelni, akkor SENKI nem kényszeríthet, manipulálhat, zsarolhat bele ABSZOLÚT SEMMIBE. Ez kétségtelen.


De ha te hónapokig együtt vagy valakivel, és még mindig nem érzed késznek magad a szexre, akkor ki kell mondani, hogy extrém igényeid vannak. Meg kell keresned azt a pasit, akinek ez megfelel. Nem lesz könnyű. Még nőből is rohadt nehéz lenne ilyet találni.

2023. jún. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
70%

"Volt olyan, hogy bezárt a szobába, mert azt akarta, hogy lesz*pjam, de világosan kifejeztem, hogy nem szeretném." - Ti most komolyan az erőszakos barmot véditek?



Azért nem szopta le, nem verte ki neki, mert erőszakos volt és ilyeneket mondott:

„kötelességem megtenni, mert enélkül csak barátok lennénk"


Ok & okozat, ha nem mondogatta volna, nem zárta volna be, akkor leszopta volna, kiverte volna neki.

2023. jún. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
77%

5

Szerintem mindkettő hülye. Egyiket sem végem.

2023. jún. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
78%
Elhagyta, miért lenne hülye? Jó, azért hülye, hogy más véleményére ad. De amiatt nem, hogy kifogott egy erőszakos barmot és otthagyta.
2023. jún. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
21%

#5

Még mindig nem védem, de a "nem leszopás" volt előbb, nem az erőszakoskodás

2023. jún. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
36%
És még egyszer, a nem leszopás nem ad okot erőszakoskodásra, csak azt nem értem minek vannak együtt ha ennyire különbözően állnak a szexualitáshoz
2023. jún. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
54%

7

Azért hülye, mert hónapokig nem szexel a pasijával, és meg van lepődve, hogy az emiatt frusztrált lesz. És ettől teljesen függetlenül a pasija is egy gyökér, amiért erőszakos.

2023. jún. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!