Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak nem számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak nem számít annyira, hogy mennyire változatos, szép az öltözködésed?

Figyelt kérdés

Kicsit ruha mániás vagyok, a párom persze mindig csinosnak talál, de ha fölveszek valami olyat, ami szerintem különleges, vagy különösen jól áll, az nem igazán tűnik föl neki.

Nem sértődök meg ezen természetesen, csak elgondolkodtam, hogy akkor én most a páromnak, a nő társadalomnak, vagy a saját belső igényeimnek akarok megfelelni ezzel az öltözködés mániával? Mi értelme így? :D


2010. okt. 13. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
A pasikat nem érdekli a ruha, amíg nem vagy madárijesztő. A nők egymásnak öltézködnek, ezt mindenki tudja.
2010. okt. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát én csak most döbbentem rá. :D Megnyugtató érzés. Ezentúl inkább csak magamnak öltözködök. Szép nyugodtan.
2010. okt. 13. 11:58
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sokat szamit... mindig eszreveszem ha egy lany sexibben oltozik mint altalaban. Nekem ez fontos meg a frizura nagyon :D


17/F

2010. okt. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam nézni, h milyen ruha van egy lányon, mennyire ízléses, csinos stb.

és persze ha tetszik meg is szoktam jegyezni:P

2010. okt. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne változatos legyél hanem szexi :D

Amúgy persze, fontos az ilyesmi, de mi egyszerűen hülyék vagyunk ehhez. A férfiaknak az összhatás a lényeg.


Az a jó amikor ránézek egy csajra és azt gondolom magamban hogy "wáóó milyen dögös, vajon mitől? " "- Ja , talán mert jó rajt ez a felső... nem a mini szoknya miatt... neeem igazából a az arca tetszik meg a szemei... vagy inkább a felső? "


Minket teljesen össze lehet zavarni az ilyesmivel. Ha ez a célod, akkor hajrá :D

2010. okt. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Szerény tapasztalataim szerint a pasiknak tökmindegy, h mi van rajtad, egészen addig, míg nem fordul minden pasi utánad az utcán.

Lehet, h nem ez az általános, de a páromnak még az sem szokott feltűnni, ha egy különösen csini fehérneműt veszek fel, e az sem hatja meg, ha pl. csak egy sima egyszerű fehér melltartó van rajtam.

Tehát a saját szórakoztatásomra öltözködöm :)

2010. okt. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha pár nélkül maradok, akkor kiteszek mindent, de addig inkább maradok a saját szórakoztatásomnál. XD
2010. okt. 14. 16:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem a ruha számít, hanem aki benne van :P
2010. okt. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sokan azt mondják nema ruha számít.

Abban van valami,hogy lehet egy nő csinosan felöltözve ha bűnronda,de szerintem egy szép nőt egy szexi ruha csak feldob.Nézz szét az utcán,jobban megnézik azt aki többet mutat vagy izlésesebben van felöltözve mint pl egy mackóalsó+póló:)

Barátom is azt mondja neki mindegy mert mindenhogy tetszem neki,de ha egy kivágott felső van rajtam itthon akkor nem nagyon néz a szemembe beszélgetésnél és minden 5.percbe felhoz valami szexel kapcsolatos dolgot.

Ma egy pizsamanadrágba és egy kötött pulcsiba ültem és csak ölelgetett meg mondogatta milyen aranyos vagyok..

Szóval van külömbség:)

2010. okt. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem számít. Tetszik, ha egy lánynak egyedi, hozzáillő stílusa van.
2010. okt. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!