Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Korrekt szexpartnerrel szakitani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korrekt szexpartnerrel szakitani?

Figyelt kérdés

Másik országban élünk. Pár havonta talalkoztunk, a köztes időszakban pár szavas beszélgetések, képküldözgetések voltak.


Maga a szex viszont élvezetes volt és a találkozók hangulata is barátságos volt, szex után. Mindig várt, megkérdezte mikor láthat újra akkor is ha sokat kellett várni, írt akkor is mikor ignoráltam stb.


De értelmetlennek láttam fenntartani egy viszonyt aminek se eleje se vége. Se barátság, se rendszeres szex, se érzelmeskedés...


Sokat azt mondják ilyenkor elég eltűnni, ghostolni a másikat majd észreveszi magát. Mások azt hogy le kell neki írni, mi a helyzet. Én azért nyitva hagynám a lehetőséget hogy ha úgy van, még összefuthatunk.


Szerintetek ez így korrekt?



2023. júl. 4. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem írd meg neki azt hogy most nem szeretnéd ezt folytatni, főleg ha ő számít rád esetleg. De azt mellé teheted, hogy lehet majd még összefuthattok később ha úgy van.
2023. júl. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, megirni neki korrektebb mint csak úgy lelépni, pláne ha amúgy is jó viszony volt köztetek.
2023. júl. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Tuti arabish volt vagy negro.
2023. júl. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a korrekt, ha leírod hogy most legyen vége, és ha úgy alakulnak a dolgok folytathatjátok.

Én ugyan ebben a helyzetben vagyok, mi megbeszéltük normálisan, hogy valószínűleg most találkozunk utoljára, de ha úgy alakulnak a dolgaink, még találkozhatunk. Attól ha alapból jó a viszony barátság szintjén, akkor úgy is fogtok még beszélni néha.

2023. júl. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%

Mekkora a nemiszerve????!!!!

F

2023. júl. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Még annyi ha most szó nélkül faképnél hagyod, nem biztos hogy később szóba fog állni veled. Én legalábbis biztos nem tenném..
2023. júl. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Megvolt. Elég közömbösen reagált.


Amúgy nincs lób@szó farka, de képzelegjetek csak 😅

2023. júl. 4. 16:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Fuuu ez a ghostingolás a halálom. Szerintem marhára nem korrekt. Te csak úgy hagyod lógni (v épp aki ezt csinálja) a másik meg rágódhat (ha csak egy darabig de akkor is) hogy mi a fene van. Kommunikáció.


Miért nehéz leírni, hogy figyi jó volt, de nem látom értelmét, részemről ennyi v valami? Szerintem milliószor korrektebb, nincsenek kérdések stb.

2023. júl. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!