Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez kifogás vagy tényleg volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kifogás vagy tényleg volt párja?

Figyelt kérdés

Írtam egy srácnak ismerkedés gyanánt, akivel élőben ismerkedtünk meg, de arra hivatkozott hogy van valakije. Kb rá két hónapra barátaim megtalálták tinderen:D Vajon tényleg volt valakije csak most mentek szét, vagy csak mondott egy kifogást mert nem tetszettem neki?:(

Elég félreérthető volt, ahogy beszélt velem, ezért is mertem felé lépni amit nem szoktam SOHA.

Vicces, de közben rosszul is esik hogy szingli, és esélyt sem adott..

De valszeg én is azt mondanám, hogy ne bántsam meg az illetőt, hogy van valakim..



2023. júl. 5. 12:22
A kérdező szavazást indított:
Lehetséges hogy tényleg volt valakije, akivel most ment szét
Csak kifogást mondott, nem akart megbántani
15 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Őszintén, számít?
2023. júl. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Számít? A nem az nem, indoklástól függetlenül
2023. júl. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából csak nagyon tetszett, nyilván tudatosítottam a választ, nem is kerestem/láttam azóta.
2023. júl. 5. 12:30
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Na akkor ezt megbeszéltük
2023. júl. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

"Vicces, de közben rosszul is esik hogy szingli, és esélyt sem adott.."


Az esélyadás tök szánalmasan hangzik.

2023. júl. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Egyszer láttam tinderen volt egyetemi csoporttársam, akivel jóban voltam, de nem tartottuk a kapcsolatot. Rá is írtam, hogy látom megy tinderen a párkeresés ezerrel :D Csodálkozott is, mondta, hogy már több, mint egy éve nincs is a telefonján.
2023. júl. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Számít ? Nem akar tőled semmit, innentől szerintem felesleges a kérdes
2023. júl. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Oké persze, csak talán jobb lett volna ha nem tudom meg hogy közben meg kamuzott:D a lehetősége meglenne hogy megkeressen, szóval felejtős

Nekem ritkán tetszik meg ennyire valaki, és azért sajnálom

2023. júl. 5. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!