Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a kettős mérce?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a kettős mérce?

Figyelt kérdés

Nők esetében a hormonok nem jelenthetnek kifogást semmire. Hiába múlik rajtuk, hogy kinek milyen a testalkata, mennyire hajlamos hízásra, narancsbőrre, öregedésre, vagy mekkora a szexuális étvágya. Kötelező megfelelni egy ideálnak, amit 100% csak az tud nyújtani, akinek a genetikájában ez kódolva van, beleértve, hogy a hormonháztartása tankönyvi példának megfelelően hibátlan.


A férfiak magassága is csupán ezen múlik: a megfelelő időben a megfelelő mennyiségben termelt hormonokon. Kamaszkorban időben korrigálva több centi plusz nyerhető, mondhatni kezelhető.

Akkor miért olyan igazságtalan, ha nőként válogatunk a magasság alapján?

Kövér nő vagy, pcos-sel? Ne fogd a hormonokra, fogyj le! Jó. De akkor a kis töpszli pasik meg nőjjenek 10 centit! Az is csak a hormonoktól és öröklött tényezőktől függ. Mi sem egyszerűbb.



2021. jún. 17. 07:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Azért én nőként mondom, hogy a magasság más téma mint a kövérség! Nyilván mindenki avval jön ősze, akivel akar.

De a legtöbb esetben fogyni azért lehetne.

2021. jún. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

10 eve vagyok pcos

Azota kuzdok a tomegemmel

Minden nap 1 ora edzes plusz nagyon odafigyelek az evesre

Megis 10kg plusz van rajtam es az istennek se megy le

Mert a szervezetem nem engedi


A 10 ev alatt tobb edzot orvos dietetikust endokrinologust lattam mar megsem sikerult eredmemyt elerni.



160cm vagyom es igenis valogatok nekem nem kell magas pasi 😂

2021. jún. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Ezt így nem lehet összevetni. Mondom ezt nőként, akinek a súlyával mindig is voltak problémák. Fiatalon 10 kiló ingadozott rajtam fel-le, most már 20 kiló. Az biztos, hogy kiegyensúlyozott életmóddal könnyebb normalizálni de nem egyszerű.

Ami a magasságot illeti, nekem (és sok nőnek) elég annyi ha egy férfi magasabb nála. A volt párom 165 cm magas volt. Viszont egy 175 magas nő miért ne kereshetne 180 magas férfit? Az 5 cm különbség.

Mindenki olyat keres, aki tetszik neki. Én nem várom el, hogy egy férfi úgy legyen velem, hogy duzzogva kiegyezik azzal hogy néha mondjuk 75 kiló vagyok, máskor 60. Vagy bejövök neki mindenhogy, vagy sehogy. Ugyanez nálam a magasság. Nem érdekel, nem zavar, ha 165+ már elég. De mindenkinek vannak preferenciái, akár testsúlyt, akár magasságot illetve. Attól, hogy valaki nem tehet valamiről még nem kötelességünk elfogadni. Egy szellemi fogyatékos sem tehet róla, de nem jönnék össze vele.


A párkapcsolat nem jótékonysági intézmény. Mindenki maga dönti el, mi fér bele neki.

2021. jún. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Ezt a kérdést nem egy nő írta ki! Hanem az egyik incel, aki naponta itt vergődik a sok közül. Fel lehet ismerni a fogalmazásáról, meg ő pörög ezen mindig, ki és miért a dagadt.
2021. jún. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

Az en exem egy dagadt nővel jott utanam ossze es altalaban véve is tapasztalom, hogy a van mit fogni rajta tipusuakat elonyben reszesitik velem szemben.


Nincs kettos merce a pasik szeretik a kerekded formakat.

2021. jún. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
11%

Nincs kettős mérce, csak a nők vannak alkupozícióban, sok férfi meg bármit megtenne a punciért, ezért a saját férfitársait degradálja, hogy ő hátha ezért kap buksisimit a nőktől.


A nők meg ugyebár egyértelműen nem sz.rnak a saját fészkükbe.

2021. jún. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
azon, hogy a nok magassag alapjan valogatnak, egyedul a torpe ferfiak vannak kiakadva. nekem mindig jutott nalam 10-15 centivel magasabb ferfi, szoval nem nagyon hat meg a problema (hozzateszem, en is magas no vagyok, szoval nekem meg nehezebb is).
2021. jún. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 nemaRendőrség ***** válasza:
73%

Alapvetően igazad lenne, de a magasság egy bizonyos kor után nem növelhető, egyszerűen átalakul a csont és nem lesz képes további növekedésre, bármit csinálsz.

Sokan próbálkoztak növekedési hormonnal huszas éveikben, de a csont akkor már nem nő. Ha pár évvel korábban kezdik akkor nőtt volna még.

Vannak praktikák ahol szándékosan eltörik a csontokat és egy kicsit széthúzzák őket, hogy úgy forrjanak össze újra, de borzalmasan fájdalmas, borzalmasan drága, és végtelenül groteszk lesz az eredmény, nem beszélve arról hogy legyengül a csont.


Egyébként pedig a hormonháztartásodról te döntesz manapság:

Fogamzásgátló: +ösztrogén

Műanyag ért a kajádhoz, vizedhez: +ösztrogén

Sört iszol:+ösztrogén

Szója, lenmag: +ösztrogén

Tej: +ösztrogén

Én aktívan kerülöm az összeset felnőtt korom óta, majd dupla annyi tesztoszteront termelek mint előtte. A női oldalnak nem néztem utána, hogy mivel tudjátok ti stabilizálni, de a herék hűtése és használt bugyik szagolgatása annyira nem hiszem hogy működne(mindkettőre van kutatás, csak a feleségem bugyiját szagolgatom)

2021. jún. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
28%
Az értelmes emberek csak személyiség alapján válogatnak. Nem értem ezt az ideköpött szöveget.
2021. jún. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
9 Véletlenül hasznost nyomtam, mert korán van még és a csak szó elkerülte a figyelmemet. Senki a világon nem válogat CSAK személyiség alapján, max az aszexuálisok. Nálam is a személyiség számít jobban, de ha nem tudok hozzá vonzódni, akkor max barát mert azt úgy hívjuk. Kell, hogy legyen ami megfog benne és ami vágyat tud ébreszteni bennem. Mivel az intelligencia, humor, műveltség, stílus szexi, ezzel sok külsőbeli hátrányt tud egy férfi überelni. De teljesen sosem tekinthetünk el a külsőtől.
2021. jún. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!