Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért leszek ilyen nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért leszek ilyen nehezen szerelmes?

Figyelt kérdés

Ha elkezdek ismerkedni, és az első perctől fogva (élőben) nem érzek egy kis érdeklődést magamban, vagy vonzalmat a másik iránt, akkor egy nagy tehernek élem meg. A felesleges ismerkedős köröket is tehernek élem meg. Utálok úgy nekiállni egy kapcsolatnak, hogy akkor mi most “ismerkedünk.”

Baráti körben, véletlenszerűen meg alig akad olyan, akibe közelebbi megismerés után beleszeretnék. Egyszerűen senki sem tud lekötni, vagy megbabonázni. Két férfi volt eddig, akinek sikerült. Nem tudom min múlik. Egyikük sem volt relatív szemmel szépfiú, se pénzes -mielőtt valaki ezt benyögi.


2023. júl. 5. 18:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne online ismerkedj, hanem eloben.
2023. júl. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem vagy felszínes és nem elégedsz meg akármivel, ami szépen van becsomagolva. Ez normális.
2023. júl. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha már sok ilyen felesleges kört lefutottál, akkor teljesen érthetö, hogy nem akarod újra lefutni a mi a kedvenc színed, mi volt a jeled az óvodában és mivel foglalkozol kört valakivel, aki egy kicsit sem fog meg valamivel.
2023. júl. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#1 odaírtam, hogy élőben is ez a helyzet, sajnos.
2023. júl. 5. 19:01
 5/14 anonim ***** válasza:
Mert nem neked tetsző férfiak akarnak. Ha tetszene igazán, akkor érdekelne téged is.
2023. júl. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De még úgy igazán meg sem tetszik senki…. Nem tudom, mi a baj velem/az ízlésemmel.
2023. júl. 5. 19:40
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

6, és szexuális gerjedelem van benned? Szoktál akár magaddal "foglalkozni"? Vágysz arra, hogy legyen aki jól ...?

Vagy vannak romantikus vágyaid?

Elképzeled olykor hogyan hódít meg valaki téged? Hogyan udvarol, hogyan vall szerelmet valaki? Hogyan éltek, miket csináltok együtt?

Ha egyik sincs, akkor talán nem is igazán vagy olyan ember, aki "bevonzza" a másik nem figyelmét, akkor ilyen sótlan hatásod lehet. És nincs azzal baj, ha ilyen vagy, nem kell mindenáron azt csinálni és úgy élni, mint a többség.

2023. júl. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Azt tudod egyáltalán, hogy mit keresel a másikban ?
2023. júl. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#7, vannak romantikus és erotikus vágyaim is, de valahogy a vonzalom már nehezen jön.
2023. júl. 5. 20:38
 10/14 A kérdező kommentje:
#8 nagyjàból tudom, de nem szabok olyan hatalmas feltételeket. Egy normális társat keresek, aki hasonló habitussal rendelkezik, mint én + vonzónak is tartom.
2023. júl. 5. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!