Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért leszek ilyen nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért leszek ilyen nehezen szerelmes? Más hogy csinálja?

Figyelt kérdés
Jó pár sráccal jártam már, de az összes közül csak egyetlen egybe voltam igazán szerelmes. Az sem jött össze sajnos, legalábbis komoly kapcsolat nem lett belőle, csak kavarás, persze nem rajtam múlott a dolog. Azóta hiába randiztam csomó sráccal, senki nem váltott ki belőlem ilyen erős érzelmeket. Tudjátok, mire gondolok, ezt az elpirulok ha rámnéz, órákig vigyorgok, ha csak pár szót váltottunk, már attól jó kedvem lesz, hogy rágondolok, stb. Előtte nem gondoltam, hogy ez tényleg létezik a filmeken kívül, mert egészen 20 éves koromig sosem éreztem így, de most hogy megtapasztaltam, iszonyatosan hiányzik. Ez már lassan másfél éve történt, mikor leszek már újra szerelmes? A környezetemben azt látom, mindenki egyik kapcsolatból a másikba ugrik, és folyton bele van esve valakibe. Ők hogy csinálják? Más hogy lehet rögtön szerelmes gyakorlatilag bárkibe, aki az útjába kerül? És én miért nem?

2016. nov. 11. 02:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Én pl még sose voltam szerelmes. Nem tudom miért. Pedig hidd el szeretnék. De valahogy én nem tudok úgy "lángolni" mint mások.
2016. nov. 11. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 26 éves létemre először vagyok igazán szerelmes. De nekem ez nem jött az elején.már 2 hónapja randizgattunk, mikor kezdtem beleszeretni páromba. Nála is hasonlóan alakultak az érzések. Már pont azon agyalt, hogy talán véget kéne ennek vetni, mikor elkezdtek kialakulni az érzései. Azóta napról napra erősebb ez az érzés. Teljesen filmbeli egymás részei vagyunk dolog.

Korábban, kb pont a te korodban éreztem olyasmit, amit te, de azóta rájöttem, hogy inkább rajongás volt, nem szerelem.

Nem szabad feladni, hidd el. Ismerkedni kell, türelmesnek lenni, és megragadni az alkalmat, ha adódik, hogy boldog lehess :)

Sok sikert!

2016. nov. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ide figyelj :D


Azok, akik kapcsolatból kapcsolatba ugranak, NINCSENEK BELE ESVE a párjukba. Azért csinálnak így, mert hallani sem mernek a "magány" szóról. Valószínűvel nincsenek is kibékülve magukkal, nem tudnak saját magukkal időt tölteni, ezért kell valami pótcselekvés, amit egy SELEJT párkapcsolattal le is tudnak. Az ilyeneknek nincsenek kiegyensúlyozott párkapcsolatuk, de lehet, hogy sok energiát fektetnek abba, hogy azt mutassák másoknak, hogy hű de jó a kapcsolatuk, de az csak a látszat.

2016. nov. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!