Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sajnálom az exem, így hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnálom az exem, így hogyan lépjek tovább?

Figyelt kérdés

Az exemmel 3 hónapja szakítottunk, sokáig együtt voltunk, 6 évig. Nem akarom már felé folytatni sem újra kezdeni, megismerkedtem egy másik sráccal nem olyan rég, nagyon egyhullámhosszon vagyunk, és most hogy egyre inkább azt érzem, hogy rövid időn belül összejövünk, és tudom, hogy az exem egyáltalán nincs túl a szakításon, mert még mindig újrakezdené velem, így nagyon rossz érzés fog el mostmár naponta. Nagyon sajnálom őt, nem rossz ember, viszont nem vagyunk (már) kompatibilisek, ő is tudja, de gondolom szeret még, emiatt akarná újrakezdeni. Hasogat belülről az érzés, mert mikor a sráccal vagyok minden annyira jó, boldog vagyok vele és önmagam, mikor hazajövök akkor meg bűntudatom van, tudva, hogy neki rossz és ő nem is akar mást találni magának.

Mással is volt ilyen? Miért érzem ezt? Az idő segít ezen? Köszönöm.

25N


2023. júl. 5. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már ilyet és részese is voltam. Általában akkor áll ez a sztori, amikor a "nem vagyunk kompatibilisek" abból áll, hogy az illető fél egy toxikus emberre vágyik, de azért a lelkiismeretében ott van, hogy a régi nem ilyen volt és nem az járt volna neki, hogy használati tárgyként eldobják.
2023. júl. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Oka volt, hogy szakítottatok. Vége. Miért van bűntudatod? Milyen bűnt követtél el?
2023. júl. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

Látja, mennyire nem egyszerű a férfiaknak az ismerkedés, és visszavágyik az egykoron biztos ponthoz - én is jártam ebben a cipőben, nagyon rossz. Főleg, mikor kiderül, hogy a másik már új férfival kavar - a nőknek általában instant özönlenek a lehetőségek szakítás után.


Nekem fél évbe telt túllépni a szintén 6 éves kapcsolaton. Én is előre sajnálom, mert valószínűleg évekig nem lesz senkije, csak alkalmi kapcsolatai, egyéjszakások, meg pár hónaposak, mert a szövődmények (instabil lelki állapot) miatt nem fog megmaradni mellette senki. Örüljünk, ha nem lesz közben full alkoholista.


32F

2023. júl. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem követtem el semmit, én szakítottam vele, valami miatt amit ő erőltetett és én nem akartam. Persze ettől még tudom, hogy nem rossz ember ő, de én mellette nem vagyok önmagam. Mindegy, én ennek tudatában vagyok, de barátilag sajnálom, hogy ő szenved és igen, félek, hogy senkije nem lesz évekig, de végülis ő választotta ezt, dönthetett volna másképp.
2023. júl. 6. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!