Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, Nők! Ti mit éreztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, Nők! Ti mit éreztek olyankor, ha az exetek egy nálatok csúnyább nővel/férfival jön össze?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a szépség szubjektív dolog, de azért a közízlés valamilyen szinten hasonló. Tehát ha valakit ti 10/5-ösnek gondoltok, akkor nagy valószínűséggel a többség sem fogja 10/9-nek mondani :D


Körülbelül ilyen szituációra gondolok, hogy pl. ti 10/7-esek vagytok, az exetek új párja pedig max egy 10/4-es pl.


2023. júl. 6. 15:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%
Szerencsére velem eddig csak olyan volt h kb. ugyanolyan kategóriával jöttek össze mint amilyen én vagyok. Rosszabbnál tuti azt érezném, hogy basszus ha ennyire leadja a szintet akkor engem is ilyen gagyinak nézett, vagy miért jött össze egy ilyennel? Ha meg jobbal az meg azért bántana, hogy biztos kicsit sem bánja a szakítást és örül, hogy új párja van.
2023. júl. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, nem érdekel.
2023. júl. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem érdekelne.
2023. júl. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudok ilyenről. Volt, aki dagibb csajjal jöttek össze, de csinosan telt volt szép arccal + mellette az exem is meghízott, 7/10-ről 4/10-re zuhant. Úgy meg már amúgy sem járna neki jobb nő.
2023. júl. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
azt gondolnám h ezek szerint velem sem a szépségemért volt együtt :)
2023. júl. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

hááát én ezt a pontozást nemigazán értem, fogalmam sincs mi tesz kit hanyassá.

Alapvetően nekem osztán tökmindegy hogy néz ki az új párja, nem nekem kell együtt lenni vele, de vélhetően tud valamit, amit én nem tudtam.


Mondjuk én nem is mások véleményétől teszem függővé az önbizalmamat.

2023. júl. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Milyen hülyeség. Örülök, ha boldog. Nem hozzám kell viszonyítani a jövőben.
2023. júl. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, ha ilyeneken jár az eszed, rohadtul nem tudtad lezárni a dolgot:D
2023. júl. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Az enyém korkrétan a legrondább csajjal jött össze akit valaha élőben láttam! Ráadásul pár hónappal előtte még együtt szörnyűlködtünk a viselkedésén (egy összejövetelen voltunk).

A mai napig nem értem a dolgot, még úgy sem ha a csaj a világ legkedvesebbje lenne és mivel én szakítottam, ő meg házasodni akart nagyon padlón volt...

2023. júl. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
53%

Sokan hajlamosak a sajat szépségüket nagyon szubjektíven látni. Es azt aki utánuk jön, persze hogy a legrútabb. En azert megnézném azokat a rútakat is.

Lattam mar csúnya arcú nőt aki szerint a buliban ő volt a legszebb, mindneki őt nézte es mindenki meg akarta dugni

2023. júl. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!