Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok segiteni? Pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segiteni? Pár hónapja van egy aranyos ,törödő barátnőm.Viszont nagyon sok és hirtelen hangulatingadozásai vannak és mellette hisztis és flegma is olyankor.

Figyelt kérdés

Viszont itt jön egy kis csavar van egy lány barátom aki tetszik és pár napja kiderült hogy neki is én.

Van ezzel egy kis probléma..

Barátnőm testvérként tekint a lány barátomra.

Félek hogy ebből nagy baj lenne.

Normális válaszokat várok!



2023. máj. 29. 09:58
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Hűséges tipus vagyok és monogám szóval nem tudom mi legyen 🥺
2023. máj. 29. 09:59
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés miért vannak hangulatingadozásai, tőled vagy más miatt. Ha eleged van lehet szakítani, de én nem tenném meg vele semmiképp, hogy a barátnőre másznék rá, mert csak vonzalomról van szó, az megint más ha szerelmesek vagytok, de csak azért, mert tetszik biztos hogy nem.
2023. máj. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőddel szakíts. A másik csaj meg majd eldönti, hogy te vagy a barátnője a fontosabb.
2023. máj. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem miattam ilyen.

Elmondása szerint minden volt barátnőjénél ez volt a szakítás problémája.

2023. máj. 29. 10:19
 5/17 A kérdező kommentje:
A másik csaj a barátom es szingli
2023. máj. 29. 10:20
 6/17 anonim ***** válasza:
50%
A reginek annyi, az uj baratnovel meg bele se kezdj.
2023. máj. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó most úgy csinálsz mintha az én hibám lenne holott nem hiszem...
2023. máj. 29. 10:46
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
Nem szereted a barátnődet, hagyd inkább. Próbálkozz a másiknál.
2023. máj. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%
Miért jössz össze a barátod barátnőjével, ha mindvégig a barátod tetszett?? WTF??
2023. máj. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mielőtt azzal jönnétek mindketten lányok vagyunk és nem nem írtam olyat hogy nem szeretem,csak nem úgy mint az elején.Tudjátok azért a hangulat ingadozásos rész eléggé tönkre tudja tenni az embert lelkileg.Elején semmi jelét nem mutatta hogy ilyen
2023. máj. 29. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!