Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen hamar költöztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hamar költöztetek össze a párotokkal? (régebbi kapcsolatok is jöhetnek és hogy azok hogy működtek)

Figyelt kérdés

Avagy, mennyire működik a távkapcsolat? A szituáció lehet millió féle. Akár 100 km távolság, egy városban élés. Mennyi jövője van az ilyen kapcsolatnak, akik együtt vannak, de mégsincsenek együtt?


Jobb minél előbb összeköltözni, hogy igazán megismerd a másikat? Mi van ha valamelyik fél nem akar összeköltözni, de a kapcsolatot akarja? Bevállalnád így is?



2023. júl. 9. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Hm, azért 1 év/1,5 év után maximum már illene összeköltözni, ha TÉNYLEG szerelmesek vagytok, akkor együtt akartok lenni és azon is vagytok, hogy együtt legyetek, tervezitek a közös jövőt.

Ha nem akar az egyik, akkor ő nem mer valami miatt, vagy nem gondolja komolyan az egész kapcsolatot.

2023. júl. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kitana. ***** válasza:
53%

Előző exemmel kb két hónap után, jól működött hosszú évekig, az azelőttivel nem emlékszem pontosan, de az is kb fél év után lehetett, az nem tartott olyan sokáig.

Nekem akkor jó volt összeköltözni, jó döntés volt, de most pl túl jól érzem magamat egyedül a mindennapokban, tudok foglalkozni nyugodtan bármivel, szóval most pl nem akarnám, hogy bárki ideköltözzön egy éven belül, a távkapcsolatokban viszont nem hiszek, szóval csak olyannal ismerkednék, aki elég közel lakik ahhoz, hogy bármikor össze tudjunk futni hétköznap délután is.

2023. júl. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Én sokat gobdolkodtam ezen. Max azzal nem költöznék össze, akire annyira nem is vágyom. Ha igazán szeretem a másikat, abban az esetben vele is szeretnék élni.


Vannak ezek az ún. mingli kapcsolatok, szerintem erre gondolhat a kérdező is.

Én is szeretem, ha megvan a szabad terem, de ha nem fejlődik a kapcsolat egy idő után, akkor annak sok értelmét nem látom.

2023. júl. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Mi 5 hónapig voltunk együtt 200 km távolsággal, nem tudtam még odaköltözni, mert nem találtam munkát, ezért szakított velem.
2023. júl. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4, akkor nem is szeretett. 5 honap utan ezen vergodni, hogy szakit, mert nem koltozol?


Nekem ezekrol az 1-2 honap meg 1 het utan osszekoltozunk dolgrol az jut eszembe, hogy full erdek, kozosen fizetni az albig/rezsit vagy pedig annyira nem bizok a masikban es minel elobb ra akar telepedni.


Friss a kapcsolatom 2 honapos max, bar talalkozunk heti 5-6x is amit amugy kicsit soknak erzek es mindkettonknek van sajat lakas, de meg eszembe se jutna osszekoltozni..hiaba szimpatikus, szeretem stb de rendkivul tolakodanak erznem, ha valaki ilyen hamar mar eroltetne. Miert kell ennyire sietni ezzel? Raer boven..hacsaknem valaki mondom anyagilag raszorul, nem bizik vagy azonnal hazassag/gyerek a tema.

2023. júl. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Eggyel talán fél év után, de sokszor hazajartam még.

Exxel szeretőnek indult, így kb 5 év után csak, de akkor is még csak a szüleinél. Kb 1 évre rá költöztünk ténylegesen össze, bár akkor már ő kezdett kimaradozni.


Mostanival csak 9 hónap után, de már kb 2 hét után akartuk mindketten, csak nekem a munka miatt nem volt olyan egyszerű.


Az előttük lévőkkel még csak szó se nagyon volt róla, volt akivel részben emiatt is szakitottam 2 év után.

2023. júl. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

7 hónap tán költöztünk össze, amúgy ez rohadt sok volt nekem, mert két hónap után szóbajött, aztán az utána lévő 5 hónapban én már nagyon rosszul bírtam az éjszakákat nélküle :D Heti kb 3x együtt aludtunk, de az nem ugyanaz.


Egy év eltelt, jól megvagyunk, összecsiszolódtunk :) Meg igazából egyre jobb, fejlődünk. A világ legjobb érzése hozzá hazamenni :) Tudom, hogy ott van a másik szobában és bármikor átmehetek egy ölelésért. Imádunk sokat együtt lenni :)


Távkapcsolat szerintem nem működik.

2023. júl. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!