Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem túl magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam valakin akivel nem is voltam együtt?

Figyelt kérdés
Kapcsolatnak céljából ismerkedtünk, végül pár nagyon jó randi, meg egy jó szex sült ki belőle. Megváltozott utána a viselkedése, és nem éreztem már úgy, hogy akar engem, én pedig tisztelem magam annyira, hogy az ilyen helyzetből elsétáljak. Viszont mégis annyira fáj, valamiért nagyon megszerettem, olyat láttam benne, amit eddig másban nem. Tettem már túl magam csúnya kapcsolatokon, de hogy lehet lezárni egy ilyet magamban, amikor megszereted az embert de nem kapsz rá esélyt, hogy vele legyél?
2023. júl. 10. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nehezen, de muszáj lesz sajnos. Nem tudom, hogy volt-e arról szó, hogy ki milyen kapcsolatot keres, mielőtt még ágyba bújtatok? Mert, ha elmondtad, hogy te normál kapcsolatra vágysz, ő meg nem arra vágyott, de mégis belement, akkor eléggé át lettél verve.
2023. júl. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az idő segít, illetve, hogy az illető negatív tulajdonságaira emlékezel inkább. Mást nem tudsz tenni. Idővel pedig majd nyitott leszel másokra is.
2023. júl. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem volt róla szó, igazából mindketten csak sodródtunk az árral. Sőt, a szex előtt ő volt aki inkább a komoly felé hajlott, én meg aki nem, csak hát belőlem a szex kiváltott a kötődést, belőle meg ijedtséget.
2023. júl. 10. 15:12
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor le kell vonni a tanulságot, hogy ne feküdj le olyannal, aki esetleg csak szexre hajt. A nők hajlamosabbak kötődést érezni a férfi iránt szex után, ezért érdemes kicsit jobban megismerni előtte a partnert.
2023. júl. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, alapvetően nem vagyok az a típus aki összefekszik így valakivel. Viszont, mivel én voltam az aki nem akart akkor még komolyat, gondoltam miért ne. Én se számítottam ekkora kötődésre..
2023. júl. 10. 15:18
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Akkor ez jó lecke volt önmagaddal kapcsolatban. Nem mindig úgy reagálunk, érzünk, mint tervezzük.
2023. júl. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A tapasztalatok tesznek azza, aki vagy. Ugy latszik neked ezt meg kellett tapasztalnod, hogy fejlodni tudjal ezaltal. Mi is tortent valojaban? Tekintsd onismereti treningnek, mast gondoltal magadrol, az eset utan pedig az onreflexiod pedig az ellenkezojet mutatja. Legkozelebb jobb dontest fogsz hozni. Az most mindegy, hogy ebbol azt szurod le, hogy az egyejszakas nem neked valo, vagy azt, hogy a szex komoly kotodest alakit ki benned, a lenyeg, hogy ezt a tapasztalatot relevansan hasznald fel az eleted folyaman.
2023. júl. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nőként amúgy én sem tudok kellő érzelmek nélkül szexelni, de nincs is ezzel gond. Nekem is a saját káromon kellett megtanulnom ezt.
2023. júl. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!