Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek túl valakin,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl valakin, akivel nem is voltam együtt, de szinte minden nap látom?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám, akivel pár hónapja jóban lettem és én beleképzeltem egy kicsit többet. Egy laza irodai flörtnek indult, elkezdtünk komolyabb dolgokról is beszélgetni, és én nagyon megkedveltem, ráadásul vonzódom is hozzá.


Az elején úgy érzem neki is bejöttem, de most már rájöttem, hogy igazából már jó ideje csak udvariasságból van jóban velem és megunt engem.


Nem történt köztünk semmi, nekem férjem van, akivel testileg, lelkileg eltávolodtunk egymástól az elmúlt kb egy évben…


Mit tegyek, hogy túllépjek a kollégámon? Folyton rá gondolok, álmodozom róla, hogy mi lehetne… olyan vagyok, mint egy tinilány, pedig elmúltam 30. Várom, hogy írjon, hogy beszéljünk, keresem vele a szemkontaktust.


Nagyon zavar ez a helyzet, szégyellem magam az érzéseim miatt.

Sajnos majdnem minden nap látom, a munkahelyváltás anyagi okokból most nem lehetséges. Elmondani semmiképp nem akarom neki, hogy mit érzek.


2022. júl. 18. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Majd távolságtartó leszek veled az irodában!
2022. júl. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez durva...
2022. júl. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

Vannak viszonzatlan szerelmek, el fog múlni.


Éld meg titokban.


40+/N

2022. júl. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valami hiányzik a kapcsolatodban azért érdekel a másik.
2022. júl. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!