Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ártatlannak,szendének tűnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ártatlannak,szendének tűnő csaj, közben meg... Ismertek ilyen típusú nőt?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, 27 éves nő aki tipikusan az az ártatlan, aranyos cuki kisugárzású csaj. Hiába 27 éves, sokkal fiatalabbnak néz ki mert olyan aranyos babaarca van. Nem az a szexi vadmacska típus hanem édes kiscica. Kivágott ruhába sose láttam, a haját is csak egy hosszú copfban hordja. Semmi merészség nem látszik rajta.

Sok ismerősöm odavan érte, mindenki nagyon udvarias és kedves vele, a pasik szinte kinyalják a seggét. Haverjaimnak is tetszik és megmondom őszintén nekem is tetszett eddig de megtudtam róla pár dolgot.. A látszat ellenére állítólag nagyon is szereti a szexet, voltak kalandjai (nem is egy) két kapcsolat között. Az egyik sráccal lefeküdt az első randin, majd ejtette is a pasit. Az meg a mai napig kapar utána. Egy másikkal se sokat várt, utána őt is lekoptatta. Na de a legdurvább az, hogy állítólag egy majdnem kétszer annyi idős férfi szeretője volt egy ideig. Szerintük csak barátok voltak, de túl közel voltak egymáshoz hogy ezt bevegye mindenki.

Sokan ajnározzák, hogy hú ő olyan édes, olyan angyali de közben meg ez megy a háttérben? Egy másik haveromat is megkérdeztem ő mit gondol. Azt mondta "alamuszi nyuszi nagyot ugrik" de őt ez nem zavarja, neki ugyanúgy bejön.

Szerintem meg inkább visszatetsző, hogy ilyen kisugárzású meg külsejű, közben igazából egy r.banc?

Biztos másnak is van ilyen csaj ismerőse. Ti mit gondoltok róla? Végül kellett még egyáltalán valakinek?



2023. júl. 11. 10:20
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem tetszik, akkor miért foglalkozol vele?
2023. júl. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
95%
Ha neked nem szimpi, ne foglalkozz vele. Majd más rámegy úgyis ha jól néz ki. :D
2023. júl. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
96%
27 éves korára volt 5 férfival. Húúú... Jó nagy rihe.🙄
2023. júl. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
14%

" aranyos cuki kisugárzású csaj"


Na, általában ők (és férfi megfelelőik) a legnagyobb rohadékok. Alattomosak, a felületes báj csak a célok elérésére, mások manipulálására szolgál.

2023. júl. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
96%
Kb. mintha rólam írtad volna, a kor is stimmel. A baj egyébként a te fejedben van. Azt gondolod, hogy egy kedves, jólelkű, cuki nő csakis miss prüdéria lehet, aki hozzámegy az első pasijához és 30 felett már hírből sem ismeri a szexet. Ez nem így van. Egy cuki nő is lehet ugyanúgy tüzes, kalandozó, ezek a dolgok nem függenek össze. Az meg, hogy neked mi róla a véleményed, őt pont nem érdekli. A saját életeddel foglalkozz. Gondolom te is odavagy érte, csak esélyed sincs nála és ez böki a csőröd.
2023. júl. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
88%
#4 tehát ha valaki kedves, az csakis egy pszichopata rohadék lehet? xd Aki meg egy nagyszájú, rosszindulatú pcsa, az pedig valójában egy Földre szállt angyal? Téged biztos nem véletlenül szoktak könnyedén manipulálni ilyen alacsony szintű emberismerettel.
2023. júl. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
10%

6.


Azok sem azok, de legalább rajtuk elsőre látni és nem képmutatóak.

2023. júl. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
95%

Ahogy 5 írja. A külső nem minden. Meg amúgy is, egy egészséges szexuális étvàggyal rendelkező felnőtt nőröl beszélünk.

Ha szingli azzal fekszik le akivel akar. Az idős pasi szerető meg kitudja, lehet nem is igaz sztori. De ha igaz is, őt kellene erről megkérdezni.

Igen, nők is szeretik a szexet hiába “templomi” a külsejük.

2023. júl. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
87%
A kérdező irigy a csajra, ez teljesen egyértelmű. És szerintem nő 🤣
2023. júl. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
77%
#9 nekem is ugyanez volt az első gondolatom :D Férfiak nem szoktak egy másik nőről ennyit írni :)
2023. júl. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!