Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat tőlem ez a csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem ez a csaj?

Figyelt kérdés

Egyik havernak adtam kölcsön pénzt. Úgy alakult, hogy előreláthatólag nem tudja törleszteni, így a tartozása egy részét egy viszonylag értékes női biciklivel kezdte törleszteni.

Feltettem apróhirdetésben 90 ezerért, kedden hívott egy srác hogy a barátnőjének kellene, nagyon tetszik nekik, este el is jönnének megnézni.

El is jöttek kedd este 7kor, egy tök átlagos, csendes szolid pár 28-30 között lehetnek. Kérdezgetett a srác a bringáról, mondtam neki hogy tartozás fejében kaptam, fogalmam sincs mit kellene róla mondanom (főleg hogy nem is értek a biciklikhez).

Körbe nézték, a csaj kipróbálta (iszonyatosan zavarban volt végig) aztán ráterelődött a téma a motorokra. A műhelyben volt a bringa ahol a két motorom is (egy cross és egy túra enduro), így került témába a motorozás. Viccből a srác mondja a barátnőjének, hogy miért nem kér meg engem, hogy vigyem egy kört. A csaj egy 160 körüli vékony szőke, erre úgy elvörösödött, hogy már én is zavarban lettem a pirulásától :D

Ment még egy kis nevetgélés dumálás 5-6 percig, írtunk adásvételit, kiszedtük a kerekeket a bringából, hogy beférjen a Suzukiba, és elköszöntünk.


Tegnap a csaj rám írt, (kiderítette a facebook-om ami egy kép nélküli full privát profil, csak a kötelező dolgok miatt használom) hogy lenne e kedvem ismerkedni?

Hirtelen nem tudtam hova tenni a dolgot, így nem is reagáltam rá semmit.

Ma délelőtt írt egy sms-t, (facebook-on meg sms-ben is bemutatkozott, hogy ki is ő) hogy ne haragudjak a zavarásért, de mit szólnék hozzá, ha egyik hétvégén ő is eljönne velem motorozni.


Erre sem írtam még vissza semmit, mert egyszerűen nem tudom hova tenni ezt az egészet.

Nyilván az első gondolat férfiként az volt, hogy kavarni akar velem. A második gondolat meg az, hogy lehet csak haverkodni szeretne.

A harmadik meg az, hogy valami hátsó szándék miatt írt rám.

Fura ez az egész, mert mikor itt voltak a csaj szinte meg sem szólalt, az a tipikus csendes fajta (a sráci is egyébként az). Ha visszaírok neki, hogy oké találkozzunk valamikor, akkor azzal belemegyek a játékba és ki tudja mi lesz a vége.

Arról nem is beszélve, hogy elvileg párkapcsolatban van...


2023. jún. 16. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A motorok miatt írt rád, kihasználna csak.
2023. jún. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem meg biztos kipróbálnák hármasban.

Fura sztori az biztos :D

2023. jún. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Én megkérdezném, hogy mit akar tőlem.
2023. jún. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Crisopher ***** válasza:
100%
Figyi, sima adás-vétel volt, a csajnak pasija van. Elég fura, hogy a pasija mellől írkál. Hogy ki akar-e használni, vagy kavarni akar veled, ezt nem tudhatod. Ha ki akar használni, akkor azért kell dobni, ha meg kavarni akar, akkor meg azért, mert van pasija. Én a helyedben hagynám a csajt mindenképpen
2023. jún. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!