Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagáltam a lentieket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagáltam a lentieket?

Figyelt kérdés
Sziasztok, párommal több, mint 2 éve vagyunk együtt, mindketten huszas éveink végén járunk, sok mindenben sikerült egymáshoz csiszolódnunk, de a nyaralásunk alatt történt egy vita. Összevesztünk azon, hogy a romantikusnak szánt hajókázás alatt nagyon sokszor bámult egy nőt. Alapvetően már hozzászoktam, hogy mellettem is megbámul nőket, csak azt nem értem, hogy mikor ilyen első közös hajókázásra megyünk a nyaralásunkon, akkor miért nem lehet ezt félretenni. Ezen ő nyilván teljesen kiakadt, hogy én szabályozni akarom őt, miért nem nézhet oda, ahova szeretne, mellettem lassan nem lehet önmaga, és majd ő ezért fog testvérekkel meg barátokkal mászkálni inkább, és miért kell elrontani a nyaralásunk utolsó napját, nem értette meg, mi zavar engem, ilyen az ember, megbámul másokat. Tényleg velem van a baj és ez ennyire természetes és normális dolog?

2023. júl. 11. 11:59
A kérdező szavazást indított:
Igazad volt, ez nem korrekt veled szemben
Túlreagáltad, nincs ebben semmi
40 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Orbitális szánalom a "párod". Max azért jó olvasni az ilyet, komolyan hálát adok az égnek, hogy sokkal különb a saját kapcsolatom ennél.

Ha kis eszed van, akkor kidobod és megtanulod tisztelni magad.

2023. júl. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

Mindig meglepődök, hogy a legtöbb nőnek mennyire nincs egy csepp önbecsülése sem :D

A palid csak nem azzal magyarázza ezt, hogy a "férfiak máshogy működnek" meg hogy "egy férfinak szüksége van erre" ?:D

Tipikus szolgalelkű nőnek tűnsz aki ezeknek bedől.

2023. júl. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Most legalább szembesültél vele, hogy egyáltalán nem tisztel téged. Viszont ideje lenne saját magad tiszteletét elkezdeni. Attól, hogy felháborodsz a viselkedésén, nem fog változtatni, legalábbis jó irányba nem. Tényleg ennyire nem lehet 5 percig sem egyedül lenni, hogy mindenféle jött-ment fasz kalappal össze kell állni? És eltűrni minden gyökérségét?
2023. júl. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

Nyugi, a hiba nem benned van.


Elég gáz a palid.

2023. júl. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

Ez igazából csak egy újabb "szokásos" történet amiből mindenki látott már több ezret ezen az oldalon. Nem arra célzok, hogy kamu lenne hanem arra, hogy egy orbitális seggfej a kapcsolatban az egyik fél, a másik pedig megerősítést vár vagy próbálja magával elhitetni, hogy ez így rendben van..


Nem tudom mi lesz később, ha már 2 év után ilyen gondok vannak és "korlátozások" (ő szerinte) pedig tök alap, hogy nem bámulsz meg gusztustalanul egy nőt, ha ott a párod.. mert azért álszentnek sem kell lenni, olykor mindenki megnéz valaki mást. De aki szereti a párját és tiszteli az ezzel nem okoz neki fájdalmat.

2023. júl. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%

én sosem tagadtam le, hogy jól esik megnézni másokat akkor is, ha van párkapcsolatom

de erre még én is azt mondom, hogy gáz

2023. júl. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%

Ba.szd ki a pi.csába, nem tisztel téged. Egyáltalán nem oké és nem kell hozzászoknod ahhoz, hogy melletted más nőket bámul. Amúgy is minden megcsalás egy megnézéssel kezdődik. Ez a hűséget fogadott nem vakságot dolog is gáz, megalázó a párodnak és kész. Nézze meg egyedül ne túl feltűnően és annyi. Ha meg szerinte te korlátozod, akkor ő a hülye, gondolom ha te bámulnál nála jobb palikat a jelenlétében, azon fel lenne háborodva.


Volt egy barátom, aki elment nyaralni és felhívott, hogy elújságolja, hogy nagyon jó nőket látott és nem bírt ellenállni, nézte őket. Kösz baz.dmeg, ezt mindenképpen tudnom kellett...

2023. júl. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%

"gondolom ha te bámulnál nála jobb palikat a jelenlétében, azon fel lenne háborodva."

Nehogy azt hidd. Az ilyen nincsen érzelmileg benne az adott kapcsolatban, csak kell egy fix pont sivárabb időszakban. Közben kivár, amíg nem akad jobb préda. Aztán dobbant. Totál hidegen hagyja, hogy a másik megnéz-e másokat mellette, hiszen valójában nem tekinti életre szólónak a kapcsolatot.

2023. júl. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
17%

#8 vagy csak nem csinál belőle nagy ügyet.

nem tudom, miért olyan nehéz elképzelni, hogy a határ, ahol komolyan beindul a féltékenység, nem minden embernél ugyanott található.

2023. júl. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
66%

Jó nagy bunkó a párod.

Ok nézze meg, férfiből van, de ne bámulja már mint koldus a szalonnát!

En is megnézek egy jó pasit, kb 3 másodpercig, aztán annyi.

2023. júl. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!